Dvojčata

Dvojčata

J.J. Dashnaw Sezóny 1 2021 - 2021


Mocní Huttové z Nal Hutta, kteří přijíždějí na Tatooine nárokovat si území jejich zesnulého bratrance.

Jedná se o bratrance a sestřenici Jabby Hutta, který během vlády Galaktického Impéria držel na uzdě Tatooine a pomyslně vládl kriminálnímu podsvětí. Těsně před koncem války je ovšem Jabba zabit princeznou Leiou Organou. Na jeho trůn se tak dostává jeho lstivý sluha Bib Fortuna, kterého Dvojčata nechala kralovat bez problémů dalších pět let.

Jakmile je ale Bib zabit a na trůn usedá bývalý námezdní lovec Boba Fett, Dvojčatům se to nelíbí. Proto opouští svou domovskou planetu Nal Hutta a vydávají se na Tatooine nárokovat si území svého bývalého bratrance. Když zjistí, že to nepůjde tak lehce, vysílají svého nejnebezpečnějšího námezdního lovce Black Krrsantana, aby Bobu zneškodnil. Ten málem uspěje, ale Fetta na poslední chvíli zachrání gang v čele se Skadem.

Dvojčatům je jasné, že nyní prohráli. Druhý se den se vydávají Bobovi omluvit a jako dar mu přinášejí Rancora. Dvojčata dále prohlašují, že nyní Tatooine opouštějí, protože se jedná o bezcennou planetu. Navíc zjistili, že území po Jabbovi bylo přislíbeno již někomu jinému – starostovi Mok Shaizimu, který pracuje pro Syndikát Pykeů. A Dvojčata se nechtějí bezhlavě vrhat do války o bezcennou planetu.