Garsa Fwip

Garsa Fwip

Jennifer Beals Sezóny 1 2021 - 2022


Vede kantýnu, kterou nazvala Svatyně. Ta patří pod ochranu nového vládce Boby Fetta, který zaujal Jabbovo místo.

Garsa Fwip je Twi'lek, která vlastní kantýnu s názvem Svatyně ve městě Mos Espa na Tatooinu. Když je Jabba Hutt a následně i o pět let později zavražděn Bib Fortuna, pomyslného trůnu se ujme Boba Fett. Ten chce plnit většinu Jabbových závazků, a tak ze zdvořilosti Garsu navštíví, aby ji ubezpečil, že Svatyně je nyní pod jeho ochranou.

Garsa Bobu a Fennec Shand srdečně přivítá, i když hned venku na ně čekají problémy. Boba se do Svatyně vrátí o něco později, když ho tam nasměřuje starosta Mok Shaiz. Než se ale Boba dozví, kdo ho chtěl zabít, je vyrušen hlasitým burácením. Bratranec a sestřenice Jabby Hutta dorazili do města, aby si nárokovali Bobovo místo.

Boba Fett navštěvuje Svatyni pravidelně, aby se ubezpečil, že lid Tatooinu mu dopřává patřičný respekt. Svou návštěvou poctí kantýnu zrovna ve chvíli, když námezdní lovec Black Krrsantan rozpáře pár Trandoshanů. Garsa Fwip se sice snaží tomuto Wookieeovi domluvit a chvíli se zdá, že se jí to daří. Krrsantan má avšak svou hlavu a poslednímu Trandoshanovi utrhne ruku.