Brazilská stanice zpochybnila kvalitu seriálu přímo v průběhu vysílání nadabované epizody

Brazilská stanice zpochybnila kvalitu seriálu přímo v průběhu vysílání nadabované epizody

12.1.2022 11:00


Seriál The Flash už není takový, jaký býval, a tak na něj spousta diváků nadává. Nedávno však jeho kvalitu zpochybnila i jedna brazilská stanice.


Seriál The Flash představuje velký seriál, a tak se jeho díly vysílají po celém světě. Tyto epizody jsou často dabovány, nicméně nedávno se jedna brazilská televize dopustila poměrně humorné chyby, kterou se ani neobtěžovala opravit. K epizodě Armageddon, Part 1 totiž vytvořila dabing, ve kterém jeden z dabérů nadával na kvalitu seriálu.

Jak k tomu přesně došlo? Dabéři namluvili celou epizodu, kterou stanice později odvysílala. V průběhu korekcí si však nikdo nevšiml toho, že v dabingu zůstala nahrána část, která v seriálu nezazněla. Konkrétně jde o následující scénu, ve které mluví Barry Allen, ale jakmile postava domluví, dabér mluví i nadále a konkrétně řekne: „To je ale hrozný scénář.“


I když jde o poměrně humornou chybu, je smutné, že se něco takového nakonec dostalo do vysílání. Těžko říct, zda to stanice opraví do budoucna, nicméně diváci si této chyby už všimli a nahráli ji na sociální sítě. Zde se návštěvníci smějí nejenom tomu, že se něco takového dostalo do televize, ale zároveň dávají onomu dabérovi zapravdu.

Zaslechli jste někdy nějakou podobnou chybu, nebo už nic nesledujete s dabingem? A co říkáte na dabérovo vyjádření? Souhlasíte s jeho názorem na seriál?

Zdroj článku: Comic Book; Zdroj anotačního obrázku: CW


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!