Devatenáctá epizoda odhalila původ Irisiny nemoci a nabídla několik překvapivých úmrtí

Devatenáctá epizoda odhalila původ Irisiny nemoci a nabídla několik překvapivých úmrtí

25.6.2022 16:00


Jde vidět, že osmá série směřuje ke svému finále, protože se toho v devatenáctém díle stalo opravdu hodně. Co všechno nám bylo nabídnuto tentokrát?


V devatenáctém díle Negative, Part One jsme se po delší době opět dočkali Iris West. Ta se tentokrát objevila v budoucnosti, kde společně se svými dětmi navštívila Joan Williams. Ta ji informovala o tom, že časová nemoc, která ji sužuje, je zapříčiněna negativními tachyony, které jsou v jejím těle. A právě ty do ní dostal negativní Zdroj stagnace, tedy Deon Owens.

V souvislosti s tím jsme zjistili, proč se Deon v poslední době choval tak divně. Bylo to zapříčiněno tím, že nešlo o Deona, kterého známe, ale o negativního Deona. Následně jsme zjistili, že neexistuje jen negativní Zdroj stagnace, ale že tu jsou i další negativní Zdroje, tedy kromě negativního Zdroje rychlosti, který neexistuje, protože Barry přerušil Thawneovo napojení na negativní Zdroj rychlosti, čímž tento Zdroj zanikl.


(Jednou padouch, vždycky padouch. Foto: CW)

A aby toho nebylo málo, v devatenácté epizodě zemřelo několik postav, nicméně slovo „zemřelo“ nesmíme brát tak vážně. Nejdříve Deon zabil Thawnea, který byl uvězněný na ostrově Lien Jü, poté samotný Barry omylem zabil svou manželku Iris, když chtěl zničit negativní Zdroje. Jako poslední zemřel Eobard Thawne, který opět změnil svou tvář.

V tuto chvíli není moc jasné, kterého Thawnea jsme na konci mohli vidět. Šlo o toho, který byl původně ve vězení na ostrově? Nebo jsme se dočkali zcela nového Thawnea? Na to nám zřejmě odpoví letošní finále s názvem Negative, Part Two, ve kterém proti sobě opět stanou Flash a Reverse Flash. A co se týče smrti Iris, věříme, že ta bude ve finále oživena. Její postava zemřela už tolikrát, ale vždy byla oživena, takže ani toto úmrtí nebereme nijak vážně.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!