Do Flashe se vrátil Thawneův původní představitel a Diggle vyřešil svůj kosmický osud

Do Flashe se vrátil Thawneův původní představitel a Diggle vyřešil svůj kosmický osud

18.6.2022 16:00


V osmnácté epizodě osmé řady došlo k několika překvapivým událostem a návratům, které řádně zamíchaly kartami děje. Pojďme si připomenout, k čemu tu vlastně došlo.


Po dlouhých šesti letech se do seriálu The Flash vrátil herec Matt Letscher, který si zopakoval roli původního Eobarda Thawnea. Naposledy jsme ho mohli vidět na začátku třetí řady, konkrétně v epizodě Flashpoint, když se objevil ve flashpointové časové ose. Jeho návrat mnohé fanoušky potěšil, protože ho v seriálu chtěli vidět už delší dobu.

Jeho návrat byl naznačen už v letošní řadě seriálu Legends of Tomorrow, kde se tento herec objevil. Díky tomu jsme si uvědomili, že ho stanice CW určitě nepřivedla zpátky jen kvůli tomuto seriálu. Nakonec se naše tvrzení potvrdilo, přičemž Eobard se v osmé řadě Flashe neobjeví pouze v jedné epizodě. Měl by totiž zasáhnout i do dění obou nadcházejících epizod, které tvoří finále osmé řady.


(Diggle odmítl svůj kosmický osud. Foto: CW)

Kromě něj jsme v seriálu mohli vidět ještě dva překvapivé návraty. Jedním z nich byl návrat Raye Palmera, nicméně ten tu byl jen chvíli, a navíc jen ve videozprávě. Mnohem zajímavější byl návrat druhé postavy, konkrétně Johna Digglea, který navštívil druhého Thawnea v cele na ostrově Lian Yu, aby ho požádal o pomoc s tím, co našel na konci seriálu Arrow.

Jeho spojení s Green Lanternem nakonec nedopadlo dobře. Diggle odhalil, že už dva roky cestuje po světě, aby znovu otevřel krabičku, která mu spadla z nebe do klína. Když mu ji ale Thawne pomohl otevřít, Diggle odmítl to, co mu její vnitřek nabízel, takže se nakonec nestane Green Lanternem, jak se předpokládalo. Možná tuto nabídku odmítl z toho důvodu, že s ním mají tvůrci jiné plány, když oznámili seriál Justice U, kde má mít Diggle hlavní roli.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!