Hodnocení deváté řady seriálu The Flash

Hodnocení deváté řady seriálu The Flash

10.8.2023 14:00


Po sledovanosti se tradičně podíváme i na hodnocení poslední série jako celku. Ani tentokrát nelze mluvit o nijak povedené podívané.


Ani letos se seriál The Flash nedočkal nijak povedené série. Obzvláště nás to mrzí kvůli tomu, že šlo o jeho poslední řadu. Na Edně si řada vysloužila průměrné hodnocení 55 %, kvůli čemuž se zařadila za průměrná hodnocení všech předchozích sérií. Konkrétně skončila za průměrem sedmé (61 %), osmé (66 %), čtvrté (80 %), páté (80 %), šesté (81 %), třetí (85 %), druhé (90 %) i první (93 %) série.

Uživatelům Edny se nejvíce líbily epizody It's My Party and I'll Die If I Want To a A New World, Part One, jejichž hodnocení se shodně ustálilo na 83 %. Naopak nejhorší hodnocení sklidila osmá epizoda Partners in Time, která skončila na pouhých 32 %.

Uživatelům portálu IMDb se nejvíce líbila desátá epizoda, která si vysloužila 87 %. Naopak nejhůře dopadl šestý díl The Good, the Bad, and the Lucky, jenž obdržel 38 % a jenž byl na Edně taktéž špatně hodnocen.

Hodnocení všech epizod deváté řady seriálu The Flash naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Když porovnáme hodnocení fanoušků Edny a IMDb, zjistíme, že fanoušci Edny hodnotili lépe pouze dvě epizody, zatímco fanoušci IMDb jedenáct. Celková hodnocení každého dílu byla vždy rozdílná, takže se uživatelé obou portálů neshodli na hodnocení ani jednoho dílu.


Jít na The Flash | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!