Freya Allan byla poprvé zachycena na natáčení čtvrté řady a došlo k odhalení dalšího obsazení

Freya Allan byla poprvé zachycena na natáčení čtvrté řady a došlo k odhalení dalšího obsazení

11.6.2024 11:00


Natáčení čtvrté série je v plném proudu, a tak jsme se po delší době dočkali dalších fotek z natáčení. Ty tentokrát zachytily představitelku Ci­ri.


Nedávno se fanouškům podařilo zachytit několik nových záběrů z natáčení čtvrté řady Zaklínače. Tentokrát na nich nebyl zachycen herec Liam Hemsworth, ale herečka Freya Allan, která se v pokračování dočká ještě většího prostoru. Ciri se přidá ke skupině Potkanů a bude s nimi cestovat. Záběry z natáčení zachytily právě to, jak s nimi tráví čas. Podívat se na ně můžete na stránkách Redanian Intelligence.

Nejdříve byla představitelka Ciri zachycena ve svém novém žlutém obleku, a to zrovna ve chvíli, kdy se natáčela scéna z přepadení nilfgaardského kočáru. Na záběrech lze vidět, že Ciri drží dýku a stojí nad dcerou nilfgaardského šlechtice. Podle toho, co víme, ji buď udeří, nebo jí podřízne krk. Výsledek se zřejmě dozvíme až v samotné epizodě.

(V pokračování Ciri výrazně změní své oblečení. Foto: Netflix)

Dále fanoušci zachytili představitelku Ciri po boku představitelů jednotlivých Potkanů. V její přítomnosti se objevili všichni, které jsme mohli vidět už na konci třetí série, nicméně na těchto záběrech Ciri měla staré oblečení. Lze předpokládat, že se tyto záběry objeví v dřívější epizodě, než ve které bude přepaden výše zmíněný nilfgaardský kočár.

Kromě toho byly odhaleny další dvě postavy, kterých se dočkáme v nadcházejícím pokračování. Nově se můžeme těšit na herce Milese Joviana, jehož role sice nebyla potvrzena, nicméně je pravděpodobné, že si zahraje nilfgaardského generála Menna Coehoorna. Dále se můžeme těšit i na herečku Audrey Kattan, která si zahraje jistou Beatu – postavu vytvořenou čistě pro seriál.

Zdroj článku: Redanian Intelligence (první a druhý článek)


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!