Šušká se o tom, že se zaklínači z Kaer Morhen dočkají svého vlastního spin-offu

Šušká se o tom, že se zaklínači z Kaer Morhen dočkají svého vlastního spin-offu

11.4.2022 10:00


Tvůrkyně dříve slibovala, že bude svět Zaklínače rozšiřovat, jak jen to půjde. Nyní se na internetu objevily zvěsti týkající se jejího dalšího projektu.


Tvůrkyně Lauren Hissrich už dříve prozradila, že je svět Zaklínače natolik bohatý, že mu má smysl věnovat několik dalších projektů. Důkazem budiž projekty, které jsou a budou jeho součástí. Kromě hlavního seriálu, jehož třetí řada se začala nedávno natáčet, tu máme již zveřejněný anime film The Witcher: Nightmare of the Wolf a připravovaný prequel The Witcher: Blood Origin. Dále se ještě připravuje animovaný seriál pro děti a ve hře je ještě spousta potenciálních projektů jako spin-off o mázích.

Co ale takový spin-off o zaklínačích? Právě o něm se aktuálně mluví nejvíce, a to v souvislosti s novými zvěstmi. Podle mnohých zdrojů by se zaklínači Lambert, Coen a Eskel měli dočkat svého vlastního projektu. Jednoznačně půjde o prequel, protože by v něm jinak nemohl účinkovat Eskel, přičemž doposud není známo, zda je řeč o animovaném projektu či hraném. A pochopitelně ani nevíme to, zda půjde o film či seriál.


(Někteří noví zaklínači byli přijati poměrně dobře. Foto: Netflix)

Jedno je ale jisté, něco takového se připravuje, popřípadě se o tom tvůrci minimálně bavili. Tvůrkyně o tomto projektu vtipkovala už minulý rok, když prozradila, že by zaklínačům z Kaer Morhen věnovala vlastní spin-off. Nyní je tedy jasné, že na jejích slovech byla špetka pravdy.

V tuto chvíli tuto informaci tedy berte s velkou rezervou, nicméně vězte, že něco takového může vzniknout. Pokud k tomu skutečně dojde, rolí se určitě ujmou původní herci, takže je budeme moci vidět či jen slyšet minimálně ještě jednou. V souvislosti s tím jsme zjistili ještě to, že další anime film opět připraví Studio Mir, takže další anime ze světa Zaklínače, ať už se zaměří na kohokoliv, bude vypadat stejně jako anime o mladém Vesemirovi.

Zdroj článku: Redanian Intelligence


Jít na The Witcher | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!