Rebecca

Rebecca

Laura Mennell Sezóny 2 2016 - 2017


Rebecca je upírkou, která žije s Dmitrim a společně vedou jistou komunitu upírů. Jejich cílem je chytit Vanessu Helsing, pomocí které by snad mohli docílit, že by se Rebecce a Dmitrimu podařilo počít upíří dítě.

Rebecca je vysoce postavenou upírkou v komunitě, kterou vede Dmitri. Možná díky tomu, že Rebecca je s Dmitrim, má tak vysoké postavení. Jejich společným cílem je počít upíří dítě, k pomoci si proto zavolali lidského doktora, který jim ale moc nemůže pomoct a ani vlastně poradit. Jediným řešením je tak získat zajímavou Vanessu Helsing, která disponuje zvláštními schopnostmi proti upírům. Nejdříve musí ale Rebecca s Dmitrim Vanessu chytit.

Rebecca má ovšem i své skryté cíle. Sama by chtěla vést komunitu, kterou řídí Dmitri a dítě je jen pouhou zástěrou. Rebecca proto velice chytře infiltruje Odboj, dostane na svou stranu Sheemu, Mohamedovu sestru, která jí tajně donáší důležité informace. Když už jí není Sheema užitečná, snaží se domluvit se samotným povstaleckým vůdcem Takou. Ten ovšem neví, jestli je nabídka Rebeccy lákavější než Dmitriho, což ho nakonec stojí život.

Když už se zdá, že Citadela padla, Rebecca se rozhodne, že je čas převzít otěže. Pokusí se samotného Dmitriho infiltrovat, ale neuspěje. Nedaří se jí ani na druhé frontě s Vanessou Van Helsing. Té sice ukradla její odcizenou dceru Dylan, ale pouze tím začala dráždit hada bosí nohou. Rebecca je následně poražena, její plán se naprosto rozpadl a nedokáže docílit ničeho, co si kdysi dala za cíl.