The CW představí nového texaského rangera

The CW představí nového texaského rangera

22.2.2020 14:48


V dnešní době je čím dál více v módě vytvářet předělávky starých seriálů. Na stanici The CW to jsou aktuálně seriály Dynasty, Roswell, New Mexico či Charmed. A v příští sezóně se k nim přidá předělávka seriálu Walker, Texas Ranger, ve které hlavní roli ztvární Jared Padalecki.


Práce na novém seriálu, který se inspiruje seriálem Walker, Texas Ranger z devadesátých let s Chuckem Norrisem v hlavní roli, byly oznámeny v září 2019. Seriál ponese jednoduchý název Walker, což je i jméno hlavního protagonisty Cordella Walkera. A ihned se i vědělo, kdo tuto postavu ztvární. Po patnáctiletém působení v seriálu Supernatural zůstane Jared Padalecki na stanici The CW a zhostí právě zmiňované role Cordella Walkera. Navíc bude u seriálu působit i jako výkonný producent.

Oficiální popis Walkera zní následovně:


Cordell Walker je vdovec a otec dvou dětí se svým vlastním morálním kodexem, který se vrací domů do Austinu poté, co byl dva roky v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat. Snaží se znovu navázat vztah se svými dětmi, vyrovnat se s problémy v rodině a najít společnou řeč se svou novou parťačkou, která je jednou z prvních žen v historii texaských rangerů, a během toho v něm vzrůstá podezření ohledně okolností smrti jeho ženy.

(Padalecki nahradí Norrise v roli Cordella Walkera. Foto: Deadline)

Za vývojem seriálu stojí tým v čele s Annou Fricke (Valor) a Danem Linem (Lethal Weapon). Walker získal objednávku na celou sérii letos v lednu, takže se ho určitě dočkáme. Stejně tak má své místo v příští sezóně na The CW jisté seriál Superman & Lois, ve kterých si Tyler Hoechlin a Elizabeth Tulloch zopakují své role ze Supergirl. O dalších seriálových novinkách se prozatím ještě rozhoduje.

Zdroj: Deadline (1, 2)

Co říkáte na nápad přivést k životu nového Walkera? Dáte mu a Padaleckimu šanci?


Jít na Walker | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!