The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z komiksů!

heminstein

#9480 Hodooor: Taky mě to napadlo.

26.11.2019 | 18:18:11
Kafka Tamura

Ani po tolika epizodách mě nepřestává udivovat, jakou mají takové shnilé, rozpadající se kusy chodících hoven sílu, když někoho čapnou třeba za nohavicu. Zase jednou krutý a nervy drásající boj o holý život. :D

27.11.2019 | 9:09:20
Sapphire1977

#9480 Hodooor: je to taký istý nezmysel ako že sa tam Daryl preháňa v tajnosti na krose, alebo že niekto nevie o vrtulníku, ktorý pravidelne lieta na skládku, musí to byť počuť na x kilometrov

29.11.2019 | 14:41:08
slim1963

V celém seriálu jsou čím dál tím větší nesmysly a nelogičnosti. Ovšem např. ta jeskyně…No to musel napsat úplný dement.

8.12.2019 | 14:00:17
slim1963

V celém seriálu jsou čím dál tím větší nesmysly a nelogičnosti. Ovšem např. ta jeskyně…No to musel napsat úplný dement.

8.12.2019 | 14:00:26
Řízkáč

Budou díly vycházet zase dřív?

#9487 ori
16.2.2020 | 11:49:34
ori

#9486 Řízkáč: Mali by

webmaster
16.2.2020 | 14:30:28
mikiko

bože to je slabé , snaha je aby sa divák bál , ale nič nuda iba som sa bal o negana . Všetky postavy pokazili že diváka ani nezaujímajú.

25.2.2020 | 0:10:07
ori

To zas budú ľudia hejtovať Lydiu prečo nezabila Alfu, mohli mať už pokoj a podobné sračky.

webmaster
29.2.2020 | 15:08:03
Lostland

Pěkně, pěkně nám to graduje. Jedna z nejnapínavějších a nejponurejších epizod v historii seriálu, linka s Betou byla skvělá.. Těžko uvěřitelné že 10.serie dokáže zvednout kvalitu celého seriálu

#9491 Kafka Tamura
29.2.2020 | 22:40:34
Janeqq

#9491 Kafka Tamura: Proč by to proboha měla být ironie.

2.3.2020 | 0:45:01
Lostland

#9491 Kafka Tamura: Ano proč ironie? Jestli máš jinej názor, tak ho sem klidně napiš. Pokud mě nějakej seriál nebaví ( mě třeba nechytly GOT prvním dílem a nekoukal jsem na to, byť vím, že je to kvalitní a oblíbený seriál ), tak na něj nekoukám a neztrácím čas jeho sledováním nebo hejtováním zde :-)

2.3.2020 | 13:03:57
ori

Za mňa zatiaľ najlepšia časť série a jedna z najobľúbenejších celkovo, bez irónie.

webmaster
2.3.2020 | 13:07:37
Idm

Naprostej souhlas, tato epizova byla velka parada! (bez ironie :D)

2.3.2020 | 13:55:30
LucieMil.

Všimli jste si, že cela, kterou teď používají je úplně jiná, než tu, kterou Morgan postavil? Ta byla celá „zděná“, jen dveře mřížové a tyto mají celý předek zamřížovaný. Určitě je to z bezpečnostních důvodů, aby do ní bylo vidět, nicméně zrovna si projíždím díly od začátku a cela se stavěla zrovna v díle 6×14 jen mě to zaujalo :) ;)

#9499 Koprik
3.3.2020 | 1:34:26
heminstein

No teda, to je snad poprvý, kdy mě naštvalo, že už je konec, a kdy chci hned vidět další díl. Teďka týden čekání. :-(

7.3.2020 | 20:02:50
Lostland

Tvl,kam to napětí chtěj gradovat, mi z toho snad praskne pumpa :-D

Poslední společná scéna Negana s Alfou byla tak zvláštně useknutá, že kdyby tím epizoda končila, tak bych si vsadil, že záhy někdo ztratí hlavu :-) !

7.3.2020 | 22:40:24
Koprik

#9496 LucieMil.: Pro jistotu jsem si našel díl 6×14 abych nekecal, a ano jsou tam jen mřížový dveře když to Morgan stavěl. Nevybavuju si kdy a proč došlo ke změně, ale už když zavřeli Negana tak ta cela měla 3 stěny a mříže na celou šířku.

#9500 ori
8.3.2020 | 5:30:28
ori

#9499 Koprik: Negana sme v cele videli až rok a pol odkedy ju Morgan postavil, takže za tú dobu ju asi zmenili kvôli bezpečnosti.

webmaster
8.3.2020 | 10:36:45


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama