Představitelé Daryla a Carol se vyjadřují ke spin-offu The Walking Dead, ve kterém budou účinkovat

Představitelé Daryla a Carol se vyjadřují ke spin-offu The Walking Dead, ve kterém budou účinkovat

15.9.2020 16:00


Nedávno stanice AMC šokovala celý svět, když oznámila konec seriálu The Walking Dead. Univerz jako takový tu však bude působit i nadále, a to mimo jiné i díky seriálu, který se zaměří na Daryla a Carol.


Oznámení týkající se konce seriálu The Walking Dead se setkalo s rozporuplnými reakcemi. Jedni byli rádi, že seriál konečně skončí, druzí nad tímto faktem smutní, protože vědí, že seriál mohl pokračovat donekonečna. Podobně rozporuplných reakcí se dočkal i ohlášený spin-off, který se bude odehrávat po The Walking Dead a zaměří se především na putování Daryla a Carol.

Fakt, že budeme i nadále vídat Daryla, je skutečně slibný, Daryl se v posledních řadách zlepšil a je opět zajímavý. Většina fanoušků však vidí problém v Carol, která je v poslední době protivná a nezajímavá. Třeba se však konečně změní a budeme ji mít opět rádi, nicméně prozatím je jen málokdo rád, že ji budeme vídat i po konci The Walking Dead.


(Toto duo nás bude bavit i nadále. Foto: AMC)

Aktuálně je však jedno, co si myslí fanoušci, protože seriál je již objednán. Své k tomu řekli i samotní představitelé hlavních rolí. Jako první promluvila herečka Melissa McBride: „Blízkou spolupráci s Normanem jsem si vždycky užívala. Jakožto divák seriálu fandím poutu, které je mezi Darylem a Carol. Jejich dlouhá společná minulost a jejich osobní záležitosti je sblížily. Na jejich poutu je však jistý aspekt záhady, který mě velmi baví. Jsem zvědavá, co dalšího jim tvůrkyně vymyslí, protože ta je schopná činit nečekané věci.“

K vyjádřené podpoře ze strany AMC se vyjádřil i Norman Reedus: „Jsem nesmírně poctěn tím, že jsem součástí The Walking Dead. Tento seriál mi změnil život i kariéru, všichni, kteří jsou jeho součástí, se stali mou rodinou. Děkuji stanici AMC za lásku a podporu, vím, že tu na Daryla čeká spousta dalších příběhů. Vztah mezi Darylem a Carol byl vždycky můj nejoblíbenější (promiň, Ricku). Líbí se mi jejich vzájemná interakce, nemohu se dočkat toho, co dalšího je čeká.“

Zdroj článku: Spoiler TV


Jít na The Walking Dead | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!