Na kolik epizod se můžeme těšit? Disney+ nám naservíruje při premiéře rovnou dvě epizody

Na kolik epizod se můžeme těšit? Disney+ nám naservíruje při premiéře rovnou dvě epizody

9.1.2021 16:30


Po Mandalorianovi streamovací stanice Disney+ přináší další velice očekávaný hit – WandaVision. Jedná se o první oficiální seriál ze světa MCU a vůbec první projekt od Marvel Studios od léta 2019. Fanoušci jsou tedy patřičně hladoví, kolika epizod se nakonec dočkáme?


Tvůrci seriálu WandaVision potvrdili, že nás čeká celkem devět epizod. A hned při premiéře 15. ledna 2021 se můžeme těšit rovnou na dva díly. Proč tomu tak bude? Úvod seriálu má trochu pomalejší tempo a tvůrci usoudili, že bude lepší vydat hned dvě epizody naráz, aby se diváci sžili s novým světem, který na ně v seriálu čeká.

Jedná se tak o trochu jinou strategii než v případě seriálu The Mandalorian. Tam jsme se ostatně dočkali v obou řadách osm epizod a vždy jedné epizody každý týden. WandaVision má ale před sebou velice nelehký úkol. Nečekaně a neplánovitě se jedná o první projekt ze čtvrté fáze. Poslední film Spider-Man: Far From Home, kterého jsme se dočkali v létě 2019, uzavřel třetí a velice povedenou třetí fázi.


(Abychom se rychle dostali do tempa, dostaneme při premiéře hned dvě epizody. Foto: Disney+)

Původně měl čtvrtou fázi otevřít film Black Widow, následovat seriál The Falcon and The Winter Soldier a posléze Eternals. Všechny projekty ovšem byly odsunuty. Fanoušci Winter Soldiera a Falcona ovšem nemusí zoufat, protože seriál je aktuálně dokončen, a pracuje se na posledních úpravách. Seriálu se hned dočkáme po skončení první řady WandaVision, takže někdy v průběhu března či dubna 2021.

Zatím to vypadá, že rok 2021 bude konečně pro fanoušky MCU mnohem šťavnatější. Měli bychom se dočkat rovnou čtyř filmů a to jmenovitě Black Widow, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, Eternals a třetího Spider-Mana. Ani seriálů nebude málo. Tam ještě v tomto roce kromě zmíněných dvou seriálů se můžeme těšit na Lokiho, What If…?, Hawkeye a Ms. Marvel. V galerii ještě najdete nejnovější plakáty k seriálu.

Budete sledovat seriál? Jaká jsou vaše očekávání?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na WandaVision | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře