Druhý Deapool nejenže přivedl na scénu populární postavy, ale napravil také chyby, které natropily původní snímky. Podobně jako Budoucí minulost, tak se i Deapool 2 dočkal rozšířené verze, která kromě nových scén přidala také nové dialogy, vtipy nebo dokonce hudbu.
Před nedávnem spatřila světlo světa rozšířená verze filmu o ukecaném žoldákovi, která nese název „Super Duper Cut“. Nová verze přináší patnáct minut nového obsahu, ale nejedná se pouze o nové scény, ale také hudbu a vtipy. Mnohdy jsou některé scény rozšířené pouze o pár vteřin, ale i tyto mini fórky poskládané dohromady pomohly utvořit rozhodně povedenější verzi už tak zábavného filmu.
Hned z počátku filmu si můžete všimnout nových scén v bojové montáži, kdy Wade cestuje křížem krážem a vraždí zloduchy z celého světa. Kromě pár scének navíc tu máme také nové úhly, které bojové scény ještě zlepšují a činí je daleko více brutálními. Přibylo zde také více nahoty, převážně pak ve strip klubu, která byla pro účely kina krapet omezena.
(Bojová montáž obsahuje několik rozšířených záběru. Foto: 20th Century Fox)
Po pár detailech napříč filmem se pak dostáváme ke dvěma zcela novým scénám, kdy se Deadpool pokouší o sebevraždu před tím, než se definitivně odpálí a X-Meni jej najdou v jeho bytě. A o co ve scénách jde? Napovíme vám – zoo a bělidlo. Další nová scéna nám poté ukazuje Russelův příjezd do polepšovny pro děti mutantů.
V sídle X-Menů nám pak tvůrci naservírovali pár pozměněných dialogů, rozšířena byla také scéna, kdy se vidláci v podání Damona s Tudykem baví o toaleťáku, zatímco Cable přichází do naší doby. Následují nové scény u X-Menů, v nichž Colossus cvičí a Wade si hraje s nálepkami na jídlo. Mučení Russela je zde pak představeno ve zcela jiné pasáži a je tak možná daleko lépe zasazena. Zcela změněna je následně pasáž, kdy je Wade informován o misi. Tvůrci Cerebro nahradili erotickou novelou jménem „The Canadian Mounted“.
(I železní obři musí posilovat. Foto: 20th Century Fox)
V mezičase jsme se opět dočkali pár pozměněných a rozšířených dialogů, které se táhnou od boje s Russelem až k verbování X-Force. Zde se dozvíme víc o Domino i Peterovi a dialogové změny pokračují dál. Další nové scény jsme se dočkali až po uzavření spojenectví s Cablem, kdy nám tvůrci naservírovali krátký pohled na Juggernauta, jemuž se nepodařilo koupit oblečení jeho velikosti. Jelikož byla scéna s nálepkami ve kino verzi vystřižena, dočkali jsme se jejího pokračování během Wadeovy snahy přibrat X-Meny do boje s Juggernautem.
Během útoku na obřího mutanta jsme se dočkali nové písně, během kterého jsme se dočkali nových bojových scén. Dojemná chvilka mezi železňákem a Poolem také dostala delší stopáž. Tvůrci se nebáli nahradit ani posmrtnou hudbu, takže místo „Take Me On“ nám hraje „Ashes“ od Celine Dion, kterou nazpívala přímo pro film.
(Scéna s Hitlerem si cestu k divákům nakonec našla. Foto: 20th Century Fox)
Na konec byly pozměněny i potitulkové scény. Nejprve řekl Pool Peterovi jinou hlášku, scéna s Wolverinem se dočkala delšího provedení a i smrt Reynoldse se neobešla bez nové věty. Rozšířená verze nám následně nabídla také kontroverzní scénu s mimi Hitlerem, kterou tvůrci původně radši vystřihli. Scéna je rozdělena na dvě části, první je během klasické montáže, druhá na samém konci titulků.
Vůbec nevim, kdy ve filmu hrálo Ashes, vim jen že několikrát tam hrálo Take Me On.
#2 God of war: Taky jsem se docela divil, to byla jediná věc, kterou mě to krapet zklamalo.
A kde byl ten Omega ? Tohle se tady zminovalo že bude v prodloužené verzi a nebyl.
#3 Blackhand47XDPrávě to nahrazení hudby v rozhovoru s Vanessou mě nehorázně naštvalo, Take Me On tam neskutečně sedělo a bez ní ta scéna pro mě ztratila většinu kouzla.