Deadpool 3 má údajně režiséra, film může být blíže, než jsme čekali

Deadpool 3 má údajně režiséra, film může být blíže, než jsme čekali

13.3.2022 15:46


Deadpool je jediná komiksová série od studia Fox, se kterou to Marvel Studios myslí vážně. A zdá se, že přípravy jsou v plném proudu. Reynolds si vyhlédl svého oblíbeného režiséra, scénář by měl být z větší části hotov. Přisprostlý Deadpool je připraven děcka od Marvelu naučit pár sprostých slov.


Ještě před pár měsíci to vypadalo, že třetí Deadpool je v nedohlednu. Stačí jediná zpráva od The Hollywood Reporter a vše je hned zalité sluncem. Ryan Reynolds nyní slaví úspěch s filmem The Adam Project, kterému se aktuálně daří na Netflixu. Tento film připravil společně s režisérem Shawnem Levym. Spolupráce jim očividně svědčí, neboť to není jejich první počin. Minulý rok jsme se dočkali povedeného filmu Free Guy, který taktéž natočil Shawn Levy.

(Ovládne Deadpool MCU? Foto: Disney)


A Reynolds je s režisérem tak spokojený, že ho protlačil i do třetího Deadpoola. Levy se tak stává novým režisérem, který nahrazuje Davida Leitche, režiséra jinak povedené dvojky. Jak už bylo několikrát řečeno, Ryan Reynolds je i výkonným producentem filmu, který se podílí i na scénáři. A podle posledních informací se zdá, že by film nemusel být tak v nedohlednu, jak se původně předpokládalo.

Některé zdroje uvádějí, že by se mohlo začít natáčet ještě letos či zkraje příštího roku. Navíc v posledních týdnech tu máme nepodložené informace, že se Deadpool nejprve objeví ve filmu někoho jiného. Údajně se mohl na chvíli zjevit už v Shang-Chim, nyní se nejvíce skloňuje druhý Doctor Strange. Něco nám říká, že sprostého Deadpoola uvidíme již brzy. Má být pevnou součástí MCU.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!