Wolverine, kterého ve filmu potkáme, nemusí být žádnou verzí z našich filmů

Wolverine, kterého ve filmu potkáme, nemusí být žádnou verzí z našich filmů

3.3.2023 10:30


Ano, je to tak. Jelikož jsme v mnohovesmíru a existuje nespočet verzí Wolverina, možná se ani nesetkáme s verzí, kterou známe z našich filmů od studia Fox. Je tak klidně možné, že potkáme zcela jinou variantu jiného Wolverina. Ten by měl být ale našemu Loganovi maximálně podobný.


Pokud hraje roli stále Hugh Jackman, nemusíme se asi bát. Až uvidíme opět jeho obličej, budeme vědět, že se opět jedná o toho nefalšovaného Wolverina. Pravda je ovšem taková, že nemusí jít přesně o našeho Wolverina. S časovou linií a obecně nějakým kontinuálním příběhem je to u filmů od studia Fox poměrně těžké.

Samotné studio se v tom začalo malinko ztrácet a určité filmy si postupem času protiřečily. Nejkontroverznější filmy tak jsou bezpochyby X-Men Origins: Wolverine (2009) a X-Men: První třída (2011). Tyto dva jinak poměrně slušné filmy udělaly v celé časové ose největší nepořádek. Dokonce i snímek Logan se teoreticky mohl odehrávat v jiné časové ose a dovyprávěl příběh nějakého jiného Wolverina. A vlastně to na celé věci nic neměnilo, protože se ve finále jednalo o velice povedený film.


(Wolverine, kterého ve filmu potkáme, nemusí být žádnou verzí z našich filmů. Foto: Disney+)

Hugh Jackman je nyní ve Francii, kde si ještě může vychutnávat francouzské dobroty, než se naplno ponoří do přísné diety. Pak už to bude jen samé kuřecí maso a brokolice. Jackman je ovšem na dietu zvyklý, takže by to neměl být nějaký závratný problém dostat se co nejrychleji do formy. Podle posledních zpráv by natáčení třetího Deadpoola mělo začít nejpozději do letošního léta.

Jackmana si v Paříži odchytli francouzští novináři, kteří ho pořádně vyzpovídali. V jednom rozhovoru se herec vyjádřil, že ho vlastně čeká dvojí role. Jackman zřejmě narážel na fakt, že jeho Wolverine ve filmu nemusí být přesně ten poslední, kterého jsme viděli od studia Fox. V širším důsledku to ale nic nemusí znamenat a náš Rosomák může projít pouze minimálními změnami.

Mnohovesmír je v MCU už zavedený pojem a tento termín je mezi fanoušky již poměrně ustálen. Navíc když už jsme u těch různých verzí Wolverinů, tak de facto stále nevíme, jak to bude s Deadpoolem. Ten se sice jako postava vrací, ale klidně může jít taktéž o verzi z jiného vesmíru. Ostatně narážky na pana Poola měly být již v druhém Doctoru Strangeovi, ale vše nakonec končilo pouze u plánů studia.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na X-Men | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!