V prodeji je komiks s Coulsonem a jeho týmem v hlavní roli

V prodeji je komiks s Coulsonem a jeho týmem v hlavní roli

17.4.2020 22:00


Málokdy se stává, že by se postavy představené ve filmech dostaly i do komiksů, kde taktéž asistují hrdinům. Pár let zpátky se však kvůli popularitě v komiksech objevil Coulson a později jej následoval i jeho tým. A tento komiks si nyní můžete ode dneška pořídit v trafikách.


Pokud pomineme postavy představené v animovaných projektech, které se následně objevily v komiksech, tak byl Phil Coulson první filmovou postavou od Marvelu, které se to podařilo. Svého uvedení se tak dočkal v příběhu nazvaném Válečné jizvy (UKK 102 a NMH 95), kde asistoval nově uvedenému synovi Nicka Furyho, který vycházel z podoby Samuela L. Jacksona. Po letech se Coulson nakonec dočkal i vlastní komiksové série, tedy třetího volume S.H.I.E.L.D., kde se objevili i Leo Fitz, Jemma Simmonsová a Melinda May.

Od 17. 4. je komiks k dostání v trafikách, kde jej naleznete v červené vazbě komiksové řady Nejmocnější hrdinové Marvelu jako šestadevadesátý díl. Warda v této knize bohužel neuvidíte, jelikož se v komiksech objevil až o několik měsíců později.


Coulson i jeho tým již pár let figurují také v komiksech. Foto: Marvel

Máte v plánu pořídit si komiks se seriálovými hrdiny?


Jít na Agents of S.H.I.E.L.D. | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře