S01E10: Seeing Red

S01E10: Seeing Red

CZ 24.1.2013 1 790 000 43 minut


V desátém díle Beauty and the beast uvidíme, jak se Cat zotavuje ze své nehody a snaží se ujasnit si své city k Vincentovi. Objeví se také někdo velice důležitý z Vincentovy minulosti.

V desátém díle seriálu Beauty and the beast s názvem Seeing red se nám objeví nová postava Alex Salterová, kterou si zahraje Bridget Reagan, známá především rolí Kahlan Amnell ze seriálu „Legend of the seeker“.

Alex je Vincentovou bývalou snoubenkou, která pracuje v nemocnici, kam po útoku šílené dohazovačky z minulého dílu přivezou Cat a protože svět je malý, je sestrou, která se o ni stará. Když se Vincent vydá Cat navštívit, Alex ho při odchodu zahlédne. Vincent sice uteče, ale nakonec mu to nedá a později ji vyhledá. Její šok z toho, že je její životní láska naživu, si asi dovedete představit.

Okamžitě je vidět, že city, které k sobě ti dva chovali, za ta léta ani náhodou nezmizely a brzy si toho všimne i Cat, kterou to donutí ujasnit si, co k Vincentovi vlastně cítí.

Ukáže se, že Alex již několik měsíců někdo sleduje a jen shodou šťastných náhod se Cat a Vincentovi povede zachránit jí život.

U JTho se objeví nečekaný návštěvník v podobě Evana, který se vyptává na jeho starý výzkum mutantní DNA a nabízí mu spolupráci, se kterou JT souhlasí, aby jej měl na očích.

Epizodu napsanou Roger Grant režíroval Rick Bota.

Hudba z epizody:
Where You Are by Michael Logen
Breathing Underwater (Acoustic) by Metric
Little Shadow by Yeah Yeah Yeahs
To Be Torn (Atatika Remix) by Kayla la Grange
Beautiful Melancholy by Tom Leonard

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)