S01E12: Cold Turkey

S01E12: Cold Turkey

CZ 7.2.2013 1 480 000 43 minut


Vincent pokračuje ve svém sbližování s Alex a navzdory snaze držet si odstup, riskuje zdeptaná Cat všechno, aby Vincenta udržela v bezpečí. J.T. musí i nadále řešit Evana, který chce prezentovat informace o Vincentově mezidruhové DNA, což by okamžitě přitáhlo pozornost Muirfieldu a Evana to nejspíš stálo život.

Dvanáctý díl seriálu Beauty and the beast se nese ve znamení Vincentova dalšího sbližování s Alex a pokračování Catherininých depresí.

Díl začíná tím, jak se Heather a Tess snaží Catherine v baru zvednout náladu, protože je deprimovaná kvůli Vincentovi, který jí dal na konci minulého dílu jasně najevo, že ona není jeho první volbou a Cat se teď pere se zlomeným srdcem. Už je na tom tak mizerně, že se dokonce začala svěřovat své sestře a parťačce.

A aby toho nebylo málo, když Catherine dorazí domů, objeví se u ní Alex, aby se jí jako Vincentovy opatrovnice zeptala, jestli může vzít Vincenta na romantický víkend do chaty jejích rodičů. Asi si dokážete představit, jak příjemná je tahle chvilka pro Catherine.

Druhý den Vincent Catherine dohoní v parku, kam chodí běhat a začne se jí omlouvat, že k ní Alex přišla, což všechno jenom zhorší a Vincent s Alex odjíždí.

Následně ovšem Catherine zjišťuje, že se protidrogové oddělení chystá dělat u Alex prohlídku kvůli lékům, které krade z nemocnice a je nucena jít do Alexina bytu a pořádně tam uklidit, aby se nenašly Vincentovy otisky. Během tohoto úklidu nachází odposlouchávací zařízení, které tam musel dát Muirfield, což znamená, že pravděpodobně vědí, kde se Vincent právě nachází.

Snaží se přemluvit JTho, aby je varoval, ale ten musí hasit situaci s Evanem, který se chystá prezentovat informace o Vincentově mezidruhové DNA, což by okamžitě přitáhlo pozornost Muirfieldu a Evana to nejspíš stálo život.

Proto se Catherine musí vypravit do oné chaty, aby je varovala. Když tam dorazí, Vincent už je na cestě k Muirfiledu, kam ho vytáhl muž, kterému se údajně rozbilo auto. Naštěstí Catherine přijde včas a společnými silami se jim podaří najaté vrahy přemoci a oba zůstanou nezraněni.

Ale celý tenhle zápas, kdy se Vincent opět změní ve zvíře a trhá lidi na kusy, vidí Alex, která to neustojí, z Vincenta má hrůzu a řekne mu, že už ho nikdy nechce vidět. Což samozřejmě nemá za důsledek nic jiného, než to, že se Vincent na konci dílu připlazí zpátky ke Catherine, která ho ale posílá pryč s tím, že nemůže být jeho druhá volba, protože ví, že kdyby Alex neutekla, byl by teď s ní.

Na pozadí dílu se ještě odvíjí pokračování počínajícího románku mezi Tess a Joeem, u kterého já osobě jsem zvědavá, kam povede.

Hudba z epizody:
I Will Survive by Nicole Anderson
Thread by Now, Now
Don’t Save Me by Haim
Running for Cover by Ivan & Alyosha
Lights Changing Colour by Stars
Change by Kopecky Family Band
Like Nothing I’ve Seen by The Beards
Don’t Go Breaking My Heart by Kristin Kreuk, Nicole Anderson & Nina Lisandrello

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)