S01E14: Tough Love

S01E14: Tough Love

CZ 21.2.2013 1 520 000 43 minut


Vincent a Catherine si poprvé řeknou své miluji tě, ale aby nebyli příliš v klidu, Vincent je nucen zabít Heatheřina přítele, který chtěl zabít Heather, o čemž ovšem Heather nemá ani tušení. Heatheřiným přítelem navíc není nikdo jiný, než bratr šéfa místního policejního oddělení, Joea.

Čtrnáctý díl začíná tam, kde předchozí díl skončil. Vincent a Catherine se chystají políbit a v tom do místnosti vpadne Heather a tuhle romantickou chvilku přeruší.

Vincent před trapností té situace utíká a Catherine se snaží Heather namluvit, že se jednalo jen o nějakého náhodného týpka, kterého potkala v baru, ale Heather ho poznává ze svatby jejich otce a ví, že jde o Vincenta Zalanskyho, jak ho tenkrát Catherine překřtila. A jelikož ho Heather chce poznat, nechává se Catherine ukecat ke společné večeři. Vincent z toho není zrovna štěstím bez sebe, ale co by pro Catherine neudělal.

Scházejí se proto večer u Catherine v bytě, kde si mají dát s Heather malou rodinou večeři. Jenže Heather pozve svého nového přítele, Joeova bratra, Daria a večeře už by nemohla být trapnější. Navíc Dariovi přijde od někoho smska, že musí zaplatit jakési peníze a i když Darius poté, co zbledne, tvrdí, že se nic neděje, Vincent slyší zrychlený tlukot jeho srdce.

A aby věci nebyly dost špatné, z Heather vypadne, že má ze svatby fotku, na které spolu Caterine a Vincent tančí a kde je Vincentovi vidět do tváře. Vincent se tuto fotku pokusí ukrást, ale Heather ho nachytá a to jejich vztahy, které už beztak nebyly moc růžové, srazí na bod mrazu. Heather mu řekne, že mu nevěří a Vincent odchází.

Druhý den Heather navede Tess, aby se Catherine pokusila Vincenta rozmluvit a výsledkem tohoto pokusu je to, že Tess a Heather dají Catherine ultimátum: Buď ony, nebo Vincent.

Do toho Vincent zjišťuje, že Heather dala jeho fotky na internet. Ačkoli je JT z netu ihned stáhne, netuší, jestli to k nim, nebo k Heather nepřivede Muirfield.

Později jsou na akci, kde má Joe dostat ocenění za svou práci a Catherine naléhá na Heather, aby jí dala flashku, kde jsou ony inkriminované fotky a již nikdy je nedávala na internet. Heather se naštve, že se Catherine opět stará o Vincenta a oznamuje jí, že se odstěhuje a odchází pryč s Dariem.

Catherine ji hledá, protože na záběrech z bezpečnostních kamer vidí, že je sledovalo černé SUV a samozřejmě hned myslí na Muirfield. Sice se nakonec ukáže, že to byli Dariovi kamarádi, ale situace není o moc lepší.

Odtáhnou Daria kamsi dozadu, kde ho začnou bít a snaží se ho přinutit, aby jim vrátil jejich peníze, které ovšem nemá. Bohužel je při tom vyruší Heather, kterou následně omráčí a nutí Daria ji zastřelit, aby o tom neřekla Catherine. Jelikož by to udělal, je Vincent nucen zasáhnout. Bohužel ho odhodí takovou silou, že po nárazu na kontejner umírá.

Když to zjistí Joe, vzedme se v něm obrovská vlna nenávisti proti tzv. ochránci a v příštích dílech budeme pravděpodobně svědky lovu na Vincenta.

Tato událost také popostrčí Evana, aby se přidal k Muirfieldu v jejich snahách Vincenta ulovit.

Vincenta a Catherine to ovšem nerozdělí a budeme svědky jejich prvního miluji tě a prvního polibku.

Epizodu napsanou Donem Whiteheadem a Holly Henderson režíroval Bradley Walsh.

Hudba z epizody:
Polish Girl by Neon Indian
I Love It (feat. Charli XCX) by Icona Pop
Don’t Say a Word by Tula
Catalyst by Kyla La Grange

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)