S02E06: Father Knows Best

S02E06: Father Knows Best

CZ 11.11.2013 750 000 43 minut


Vincentova poslední mise se těžce zvrtne a, ač to na chvíli vypadá, že se mu vrací jeho lidskost, jsme svědky toho, jak někoho chladnokrevně zabije. Spadnou někdy Catherine její růžové brýle?

Vincentovi ase vrací vzpomínky na Catherine a navíc už mu zbývají jen dvě mise, než jeho poslání skončí. Catherine se mezitím vypořádává se svým nově nalezeným otcem agentem Reynoldsem a neví, jak s tím naložit. A do toho má Gasb e podezření, že by Vincentovou poslední misí mohl být Vincent samotný. A Tess do toho všeho Gabea stále popichuje, že by měl Cat říct, že jí má rád.

Vincentovi říká jeho nadřízený další cíl. Je jím vysoce postavený podnikatel Curt Vindsor, který se sám přihlásil do výzkumu Muirfieldu, jenže zabít ho je jako zabít Donalda Tumpa, Vincent to musí udělat hodně opatrně. Šanci má v jednu v noci, kdy se Curtova dcera Tori vykrádá na balkon a přitom vypíná alarm.

Vincent se dostane ke Curtovi přes balkon, který otevřela Tori a Curt ho napadá, načež napadne i Tori, protože si myslí, že tam Vincenta pustila schválně. Vincent boj prohrává a bere Tori s sebou a utíká.

Cat si promluví se svým otcem. Řekne jí, co chce vědět, respektive svou verzi a lže jí ohledně Muirfieldu.

Vincent vezme Tori na svou loď a pak utíká pryč. Poté ho na lodi hledá Catherine a právě v té chvíli tam přijde naštvaný Curt se svou armádou. Cat se naštěstí povede se včas schovat ve vodě. Gabe přichází s nápadem, že jelikož na Curtovi experimentovali se stejnou látkou, jako na něm, mohli by ho vyléčit tak, jako jeho. Zabít ho a pak oživit jen jeho lidskou část.

Vincent bere Tori do lesa, kde jí všechno vysvětluje a zdá se, že ta to chápe. A díky vysílači, který do ní její otec dal, by je měl brzy najít a Vincent ho bude moci zabít. Místo toho je ale najde Catherine a jelikož JT odjel z města, Cat a Vincent vezmou Tori do jeho bytu, kde se strhne diskuze na téma, co s Curtem udělat. Catherine ho chce zkusit vyléčit, zatímco Vincent ho chce zabít a ani Tori moc nevěří, že by se její otec vzdal toho, co mu přináší být netvor. Nakonec Catherine vyhraje a chtějí ho zkusit zachránit.

Proto si jde promluvit s Curtem a nakonec ho nějak záhadně přesvědčí, aby se nechal zabít a doufal, že se jim povede oživit jeho lidskou část. Ovšem podvede je a jakmile mu ukážou Tori, osvobodí se z pout a zaútočí. A Vincent mu nemilosrdně přede všemi vyrve srdce.

Na konci dílu vidíme Tori, jak jí žhnou oči – zdá se, že v sobě má taky bestií geny.

Epizodu napsanou Bradem Kernem a Rogerem Grantem režíroval Paul Kaufman.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)