S02E12: Recipe for Disaster

S02E12: Recipe for Disaster

CZ 3.2.2014 930 000 43 minut


Cat a Vincent musí spolupracovat, aby zachránili J.T.ho, když je unsen, zatímco Tori se pokusí zasáhnout, což bude mít fatální následky. Mezitím je cizinec z minulosti agentky Dany Landonové zachráněn spolu s J.T. a může mít určité vědomosti o Vincentově zvířecí minulosti.

Epizodu napsanou Bradem Kernem a Wendy Straker Hauserovou režíroval Allan Kroeker.

Objeví se nová postava, Sam. Sam je popisován jako někdo, kdo dokáže na jednu stranu být okouzlující, ale na druhou stranu dokáže být pěkný šílenec. Samův příběh bude odhalen, když se prvně objeví ve dvanácté epizodě a další věci se dozvíme, až se budou jeho cesty křížit s Cat, Vincentem a spolem. Dále můžeme prozradit, že byl po mnoho let izolován – možná ne z vlastní vůle – a tato zkušenost ho změnila. Zahraje si ho Tom Everett Scott.

Foto: CW
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Beauty and the Beast(Kráska a zvíře)

Návrat klasické pohádky v novém hávu – Když byla teenager, byla Catherine Chandlerová (Kristin Kreuk) svědkem vraždy své matky. Mohla být také zabita, ale někdo – nebo něco – ji zachránil.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Romantický
hrají
Jay Ryan (Vincent Keller), Kristin Kreuk (Catherine Chandlerová), Austin Basis (J.T. Forbes), Nicole Gale Anderson (Heather Chandlerová), Nina Lisandrello (Tess Vargasová), Brian White (Joe Bishop), Sendhil Ramamurthy (Gabe Lowan), Max Brown (Evan Marks)