CBS ztrácí právo na vysílání seriálu The Big Bang Theory

CBS ztrácí právo na vysílání seriálu The Big Bang Theory

16.9.2019 16:30


Tento týden je posledním týdnem, kdy si můžou fanoušci vychutnat seriál The Big Bang Theory na stanici CBS, ta totiž ztrácí s novou seriálovou sezónou práva na vysílání tohoto sitcomu.


Po odvysílání dvanácti řad byl letos seriál The Big Bang Theory ukončen. Seriál se však na domovské stanici CBS vysílal i nadále téměř každý den a poskytoval tak denní dávku humoru spoustě diváků. Nicméně tento seriál zmizí v USA z televizních obrazovek, jelikož stanice ztratila práva na jeho vysílání.

Protože už jej nebude moci nadále vysílat, tak se rozhodla stanice se seriálem alespoň stylově rozloučit, a to tak, že v pondělí večer znovu odvysílá finále seriálu, které v květnu sledovalo přes 18 milionů diváků.

(The Big Bang Theory na stanici CBS definitivně končí; Foto: CBS)

K nelibosti fanoušků seriál zmizí i ze streamovací služby CBS All Access, a to 22. září. 23. září totiž začne oficiální seriálová sezóna 2019/2020, a tehdy vyprší stanici vysílací práva na tento seriál.

Není to však až zase tak černé. Streamovací stanice HBO Max doufá, že by mohla získat práva na The Big Bang Theory spolu také se seriálem Two and a Half Men. Kromě toho by chtěl tyto dva seriály na své streamovací službě, která bude fungovat od roku 2020, i WarnerMedia.


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!