Kaley Cuoco prozradila, že nemluví se svými hereckými kolegy ze seriálu The Big Bang Theory

Kaley Cuoco prozradila, že nemluví se svými hereckými kolegy ze seriálu The Big Bang Theory

27.7.2019 16:30


Hvězda seriálu The Big Bang Theory Kaley Cuoco, která ztvárnila Penny, prozradila, že se se svými hereckými kolegy nestýká a nemluví s nimi od té doby, co skončily práce na natáčení seriálu.


Herečka Kaley Cuoco, která si v seriálu The Big Bang Theory zahrála Penny, nedávno prozradila, že se hlavní hvězdy seriálu, které si byly po čas natáčení tak blízké, nestýkají, jak byste možná mohli očekávat. Není to však proto, že by se s ostatními herci nekamarádila.

Seriál skončil v květnu po dlouhých dvanácti letech a Kaley uvedla, že se teď s nikým nestýká, jelikož to teď vnímá jako letní prázdniny. „Každý se vydáváme svým vlastním směrem. Myslím, že nás to všechny zasáhne až v září, tehdy jsme se vždy vraceli na natáčení.“

Nicméně Kaley je teď vytížená prací na novém animovaném seriálu pro dospělé ze světa DC Comics, ve kterém propůjčuje svůj hlas Harley Quinn. Cuoco uvedla, že si tuto roli nesmírně užívá. Může si tu totiž sprostě zanadávat, to ve Velkém třesku nemohla, jelikož se jednalo o rodinný sitcom.

„Je to opravdu zábava, protože sama docela mluvím sprostě. A je to vážně super, že můžu křičet a klít díky tomu, jaká je Harley Quinn drsňačka,“ svěřila se herečka. Harley je tedy pravým opakem Penny, což si Cuoco nesmírně užívá. Je to pro ni totiž vítaná změna.

A co by si mysleli SheldonLeonardem o tom, že teď Penny hraje ikonickou komiksovou postavu? Kaley uvedla, že by si mysleli, že je to „ta nejžhavější věc na světě. Určitě o tom v noci sní.“


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře