Johnny Galecki se stává producentem nového projektu o Griswoldových

Johnny Galecki se stává producentem nového projektu o Griswoldových

13.12.2019 9:51


Rodina Griswoldových z filmové série Bláznivá dovolená míří na streamovací stanici HBO Max a Johnny Galecki, který v jednom z těchto ikonických filmů ztvárnil Rustyho, se stal producentem nového seriálu, který ponese název The Griswolds.


Hvězda seriálu The Big Bang Theory Johnny Galecki se opět ponoří do Bláznivé dovolené. Ve filmové sérii si Johnny ve vánočním díle zahrál Rustyho Griswolda po boku herce Chevyho Chase a herečky Beverly D’Angelo, kteří ztvárnili jeho rodiče. Nyní se filmová série dočká potenciálního rebootu v podobě seriálu a Galecki bude u toho.

Streamovací stanice HBO Max začala pracovat na dvacetiminutovém seriálu s názvem The Griswolds, který se bude na rozdíl od seriálu The Big Bang Theory natáčet pouze jednou kamerou. Projekt pochází z pera scenáristy Tima Hoberta, který stojí mimo jiné za seriálem The Middle, a Johnny Galecki se stal spolu Holly Brown a Corym Woodem jeho producentem. Navíc se také HBO Max stala novou stanicí, na které budou od jara příštího roku dostupné všechny díly Teorie velkého třesku.

(Malý Johnny jako Rusty Griswold se svojí rodinou; Foto: Warner Bros.)

Nový seriál se zaměří na každodenní život rodiny žijící na předměstí moderního Chicaga. Griswoldovi však nejsou zatím oficiálně objednaní, pracuje se pouze na scénáři. Proto není jisté, zda se Galecki bude na seriálu podílet pouze jako producent, nebo si v něm také zahraje. Stejně tak nevíme, zda se zde neobjeví také někteří herci z filmové série, zmiňme např. Randyho Quaida, Juliette Lewis nebo Eda Helmse.

Znáte Griswoldovi? Myslíte si, že má seriál naději na úspěch? Budete se na něj dívat, pokud se projektu podaří uspět a HBO Max objedná celou sérii? Dejte nám vědět do komentářů.


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!