Jak se Kaley Cuoco rozloučila s ostatními kolegy ze seriálu The Big Bang Theory?

Jak se Kaley Cuoco rozloučila s ostatními kolegy ze seriálu The Big Bang Theory?

28.10.2019 18:30


Bude to už téměř půl roku, co byl odvysílán poslední díl seriálu The Big Bang Theory, ale herečka Kaley Cuoco, která ztvárnila Penny, teprve teď poslala dárky na rozloučenou svým hereckým i nehereckým kolegům.


Herečka Kaley Cuoco nedávno prozradila, že poslala svým kolegům ze seriálu The Big Bang Theory speciální dárky na rozloučenou, které vytvářela celých 12 let.

Jejich vytvoření trvalo tak dlouho, jelikož se jedná o fotografie, které byly v průběhu let natáčení seriálu pořízeny v zákulisí. Při vytváření tohoto speciálního dárku, který se sestává z kompilace tisíce fotek ze zákulisí a na který se rozhodně vyplatilo počkat, jí pomáhala její sestra.

„Celých 12 let, co se seriál natáčel, jsem musela nafotit snad přes dva tisíce fotek,“ odhalila herečka. „A když jsme s natáčením přestali, daly jsme ty fotky spolu s mojí asistentkou na disk a všem je rozeslaly. Takže teď mají polaroidy z první série, na kterých pořádně nejde rozeznat, co na nich je.“

Kromě toho Kaley již dříve tento rok uvedla, že by tyto fotografie měly být dostupné i všem fanouškům, takže se můžeme těšit na spousty fotek ze všech sérií, které jsme ještě nikdy neviděli.

Foto: CBS


Jít na The Big Bang Theory | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře