V. M. Koothrappali

V. M. Koothrappali

Brian George Sezóny 9 2007 - 2018


Bohatý indický gynekolog, otec Rajeshe.

V. M. Koothrappali je otcem Raje, Priyy a dalších čtyř dětí, je bývalým manželem paní Koothrappaliové. Je bohatým gynekologem, bydlí v Indii, vlastní luxusní auto značky Bentley a má obrovské sídlo plné služebnictva.

Býval by byl rád, kdyby se Raj rozhodl stát také gynekologem. Spolu se svou bývalou manželkou se neustále snažili Raje seznámit s nějakou indickou dívkou, kterou by si mohl vzít za ženu. Jednu dobu se také obával, že by mohl být Raj gay kvůli tomu, jaký má blízký vztah s Howardem.

Se svou bývalou manželkou se rozvedli kvůli tomu, že spolu nekomunikovali a nechali tak vřít věci pod pokličkou dost dlouho, až hrnec nakonec nepřetekl a oni tak zjistili, že se navzájem nenávidí.

Jednou V. M. Koothrappali vyhrožoval Rajovi, že mu už nebude poskytovat svoje peníze, když si Raj koupil jednu hodně drahou hračku. Raj však situaci vyřešil opravdu mazaně a nakonec dostával od svých rozvedených rodičů ještě více peněz než předtím. Později se ale Raj sám rozhodl, že tento příjem přeruší, aby se postavil na vlastní nohy, což jeho otce velice potěšilo.

V. M. Koothrappali začal po nějaké době po rozvodu opět randit a zařídil také Rajovi smluvené manželství s Anu, když jej o to jeho syn požádal. Raj se však s Anu rozešel, což jeho otce rozzlobilo, protože už přišel o peníze, které do smluvené svatby vložil.

S Rajem se nejčastěji baví formou videohovorů, ale v roce 2014, když zařizoval věci kolem svého rozvodu, jej o Vánocích navštívil a seznámil se tak s jeho přáteli.

Foto: CBS