Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

Bodena v budoucnu už tak často neuvidíme

8.5.2024 11:52


Velké změny v seriálu Chicago Fire pokračují, neboť bylo oznámeno, že jednu důležitou postavu od další série budeme vídat v menší kapacitě. Řeč je o veliteli Bodenovi, který je v seriálu už od samotného počátku.


Jelikož je tu Chicago Fire s námi už spoustu let, není žádným překvapením, že někteří herci, obzvláště ti, co u seriálu působí od začátku, už chtějí zmenšit své účinkování či dokonce ze seriálu odejít. V desáté sérii svůj odchod z hlavního obsazení uskutečnil Jesse Spencer (Matthew Casey), v jedenácté sérii na velkou část série z příběhu odešel Kelly Severide a v aktuální dvanácté jsme se rozloučili se Sylvie Brettovou a také s Blakem Gallem. Dvanáctá řada ale bude také poslední sérií, ve které bude jedna z důležitých postav patřit mezi ty hlavní.

Eamonn Walker, který už od samotného začátku seriálu ztvárňuje velitele Wallace Bodena, se totiž už do třinácté série nevrátí jako jedna z hlavních postav. Herec se podle všeho sám rozhodl své působení v seriálu zmenšit a už jej tak budeme vídat jen ve vedlejší roli. Podle informací bude celá situace ohledně Bodena vysvětlena v závěrečné epizodě aktuální řady. Fanoušci se domnívají, že se Boden zřejmě stane zástupcem hasičského komisaře, což by vysvětlilo jeho nepřítomnost na hlavním dějišti seriálu, tedy na stanici 51. To by také mohlo znamenat začátek zcela nové éry seriálu, neboť se velení nad stanicí bude muset ujmout někdo nový (Že by Severide? – pozn red.), navíc se nám v posledních dílech představují nové postavy, které nahrazují ty staré a mohou v příští sezóně nabrat na větší důležitosti.

(Eamonn Walker se rozhodl pro menší roli s nástupem další série. Foto: NBC)

Z původních hlavních herců tak v příští sérii zbydou už pouze čtyři (za předpokladu, že žádná z jejich postav do té doby nezemře či se herec také nerozhodne pro ukončení svého účinkování), a to Kelly Severide, Christopher Herrmann, Joe Cruz a Mouch.

Zdroj: Deadline

Mrzí vás, že už nebudeme Bodena vídat tak často?


Jít na Chicago Fire | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře