S04E09: Don't Bury This Case

S04E09: Don't Bury This Case

CZ 3.1.2017 7 890 000 42 minut


Severide je obviněn z útěku od automobilové nehody, která se změní na vraždu jedné z obětí, dítěte, který podlehne zraněním. Lindsayová a Voight tuší, že to na Severida bylo hozeno. Přátelství a vztahy jsou vystaveny zkoušce mezi detektivy a strážníky a jejich kamarády na Hasičské stanici 51, když se důkazy na Severida začnou kupit. Mezitím Burgessová začíná svůj první den v rozvědce a okamžitě se nepohodne s Olinskym. Také Lindsayová zvažuje nad setkáním se svým otcem. Pokračování příběhu z Chigago Fire (5×09).

Základní info:

Režie: Cherie Nowlan
Scénář: Craig Gore a Tim Walsh
Hlavní herci: Jason Beghe (Hank Voight), Sophia Bush (Erin Lindsayová), Jesse Lee Soffer (Jay Halstead), Patrick John Flueger (Adam Ruzek), Marina Squerciati (Kim Burgessová), LaRoyce Hawkins (Kevin Atwater), Amy Morton (Trudy Plattová), Elias Koteas (Alvin Olinsky), Jesse Spencer (Matthew Casey), Christian Stolte (Randy ‚Mouch‘ McHolland), Timothy V. Murphy (Zadra), Chris Agos (Steve Kot) a Taylor Kinney (Kelly Severide)
Ostatní herci: Mike Schminke (Greene), Greg Tarzan Davis (Reece), Matthew James Ballinger (Mike Cox), Sasha Smith (Elsa Jamesová), Andrew Goetten (barman), Antonio Ciano (Ryan Novak), Laura T. Fisher (Katrina Novaková), …
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!