Trudy Plattová

Trudy Plattová

Amy Morton Sezóny 8 2014 - 2020


Sarkastická policistka za stolem ve 21. okrsku

Seržantka Trudy Plattová je seržantka za stolem na 21. okrsku. Jako taková je hlavní nadřízená všem pochůzkářům. Předtím pracovala jako tréninkový strážník (Antonio Dawson byl jedním z jejích učedníků) a dvakrát zvládla udělat zkoušku na detektiva, ale musela přijmout kancelářskou práci poté, co byla postřelena. Je známý svým sarkasmem a kamenným humorem. Někdy je tak považována za chladnou a necitlivou; nicméně se o strážníky pod svým velením hluboce stará a dokáže ohrozit svoji kariéru, aby je ubránila. Na začátku první série často šikanuje strážníka Kim Burgessovou a nutí ji místo sebe plnit různé záležitosti. Když ji Burgessová nakonec pošle do háje, Plattová jí a jejímu partnerovi Kevinu Atwaterovi dá na den páchnoucí auta. Další partner Burgessové, Sean Roman, ji jednou nazval „osina v zadku“.

(Plattová na okrsku, Foto: NBC)

V díle Turn the Light Off je odhaleno, že Plattová pochází z bohaté rodiny. Její rodina byla proti tomu, aby se stala policistkou. Vždy jednou za rok přivede „snoubence“ a přesvědčí svého otce, aby ji nadále poskytoval peníze, aby mohla žít mnohem lépe než normální policista. Přesvědčí Adama Ruzeka, aby dělal jejího snoubence a on tak využije příležitosti, aby se mohl najíst v drahé restauraci. Kamarádí se s Hankem Voightem a Alvinem Olinskym – podle ní je Hank nejlepším policistou ve městě a Olinsky ji může říkat jménem.

Plattová potká hasiče Randyho „Mouche“ Hollanda na svatě náčelníka Bodena v Hasičské stanici 51 a okamžitě si začnou rozumět. Později ji požádá o ruku a Plattová si je jistá, že její otec z její svatby udělá velkolepou událost. Nicméně jejich svatební plány se zhroutí, když jí otec oznámí, že jeho firma bankrotuje a ona už nemůže spoléhat na jeho peníze. Nakonec se Plattová s Mouchem vezmou na soukromě slavnosti u Molly's v díle On the Warpath v seriálu Chicago Fire.

V díle All Cylinders Firing večeřela se svým otcem v jeho domě. Plattová poté odchází z domu, aby se stihla vrátit domů v čas, než její manžel přijde po směně domů. Nicméně poté co zavře dveře, je udeřena do hlavy a několikrát zmlácena. Útočník uteče s její zbraní a sousedé, kteří si ji všimli, zavolají sanitku. Po uzdravení se snaží najít pachatele, kteří mezitím zabili jejího otce, a málem je později v hněvu zabije.

(Plattová se svým manželem, hasičem Mouchem, Foto: NBC)

Objevila se v dílech:

Chicago PD:

Chicago Fire:

Chicago Med:

Chicago Justice:
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!