Priyanka Chopra Jonas si na práci u seriálu vychvaluje jednu věc

Priyanka Chopra Jonas si na práci u seriálu vychvaluje jednu věc

25.4.2023 18:20


Hlavní ženská hvězda nadcházející novinky Citadel, herečka Priyanka Chopra Jonas, má na svém kontě spoustu různých rolí. Avšak až nyní po více než dvaceti letech v hereckém průmyslu se při práci na Citadele dočkala něčeho, o čem si dřív mohla nechat jen zdát.


Není žádným tajemstvím, že ve filmovém průmyslu odjakživa platilo, že si muži za svou práci odnášejí více peněz než ženy. Tento trend měl dlouhého trvání a teprve až v nedávných letech se rozdíl v příjmech za stejnou práci začal snižovat. Pořád ale málokdy můžeme mluvit o přesné rovnocennosti. Hlavní ženská herečka Citadely Priyanka Chopra Jonas se ale nechala slyšet, že u Citadely tento faktor vůbec nemá své zastoupení. Je to totiž nyní poprvé, kdy za svou práci obdržela stejný výdělek jako její mužský herecký kolega v hlavní roli, v případě Citadely tedy stejně jako Richard Madden.

V zábavním průmyslu pracuji již 22 let. Natočila jsem více než 70 filmů a dva televizní seriály. Když jsem pracovala na Citadele, byla jsem poprvé za oněch 22 let placena stejně jako můj mužský herecký kolega.

(Priyanka Chopra Jonas vůbec poprvé obdržela stejný plat jako její herecký kolega. Foto: Amazon)

Herečka na toto téma hovořila s ředitelkou Amazon Studious Jennifer Salke a obě prozradily, že částečně k tomuto faktoru přispělo to, že ve vedení studia rovněž stojí žena. Salke také prozradila, že chce do studia přijmout více ženských tvůrkyní obsahu, aby streamovací službě poskytly svůj hlas.

Zdroj: Deadline

Souhlasíte s herečkou, že je správné, aby ženy i muži dostávali na stejných pozicích rovnocennou odměnu?


Jít na Citadel | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!