Druhá Moana je velice očekávaná, což dokazuje počet zhlédnutí prvního traileru

Druhá Moana je velice očekávaná, což dokazuje počet zhlédnutí prvního traileru

6.6.2024 19:20


Pokud bychom soudili dle počtu zhlédnutí trailerů, můžeme hádat, že letošní rok bude pro animované disneyovky úspěšný a výdělečný. Nadcházející V hlavě 2 totiž měl ten vůbec nejsledovanější trailer animované disneyovky, avšak už jej předčila první upoutávka k listopadové Moaně 2.


Studio Disney se snaží přijít do kin s nějakým hitem, jelikož v posledních letech žádný z jeho animáku moc nezazářil. Proto také studio nyní sází spíše na úspěšné značky a v nadcházejících letech se můžeme těšit například na nové Ledové království, Příběh hraček, Zootropolis a letos třeba na V hlavě 2 a Moanu 2. Druhý zmiňovaný film uvidíme letos na podzim a nedávno jste se mohli podívat na první upoutávku.

A už nyní je jisté, že se Disney trefilo s tímto filmem do černého. Obrovskou míru očekávání druhé Moany jasně dokazuje počet zhlédnutí této upoutávky, která během 24 hodin zaznamenala 178 milionů zhlédnutí. Jde o nejvyšší číslo, jakého kdy animovaný film od studií Disney či Pixar za pouhý den nabyl. Předešlými rekordmany byli trailer k V Hlavě 2 (157 milionů) a Ledové království 2 (116 milionů). Co se týče studia Pixar, tak tam na vrcholu stojí Úžasňákovi 2 s hodnototu 113 milionů.

(Moana si doplula pro titul nejsledovanějšího traileru. Foto: Disney)

Zhlédnutí jsou počítána z kanálů TikTok, YouTube, X, Instagram, Facebook a Snapchat. Trailer k Moana 2 navíc sklidil velmi pozitivní reakce, v nichž se mimojiné vyzdvihuje i povedená animace. Fanoušci jsou na další dobrodružství hlavní hrdinky Moany natěšeni, neboť dle mnohých je Moana tou nejlepší disneyovskou postavou.

Zdroj: Deadline

Také se už nemůžete dočkat dvojky Moany?


Jít na Disney Movies | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře