Scény v nadcházejících speciálech Doctora Who budou podle showrunnera děsivé a násilné

Scény v nadcházejících speciálech Doctora Who budou podle showrunnera děsivé a násilné

17.11.2023 16:31


Šéf seriálu Doctor Who Russell T. Davies před návratem Pána času na obrazovky BBC prohlásil, že k oblíbenému sci-fi seriálu přistupuje, jako by ho sledovalo osmileté dítě. Ve speciálech se ale mají objevit scény, které by mohly být pro tak mladé diváky děsivé.


Dlouhodobě oblíbený televizní seriál se tento měsíc vrací s první speciální epizodou s Davidem Tennantem v roli čtrnáctého Doktora. V komentářích, o nichž informoval deník Daily Telegraph, spisovatel a televizní producent přiznal, že některé scény jsou násilné a děsivé.

Vždycky ve střižně o tom přemýšlíme tak, že se na tenhle pořad bude koukat osmileté dítě. Jsou tam nějaké velmi děsivé věci, některé jsou i násilné, což není určené pro děti, ale celkově je to o dětech. Hlavně o jejich představivosti.

(Scény v nadcházejících speciálech násilné a děsivé)

Davies uvedl, že první ze tří speciálů, který se vysílá 25. listopadu, je vhodný pro rodiny s dětmi a herečka Miriam Margolyes v něm namluví Meepa, chlupatého a zdánlivě roztomilého mimozemšťana, který byl ve speciálním seriálu adaptován z komiksu Star Beast.

Myslím si, že Meepa by vymyslelo dítě, ne? Řekl bych, že je to do značné míry dětský výtvor, myslím, že je určen dětem, aby se jim líbil, v dobrém slova smyslu.

O dalších speciálech ale mluvil trochu jinak.

První speciál je jako velký rodinný film od Pixaru, jako film, který se vysílá na státní svátky – dívá se celá rodina, spousta smíchu, legrační příšerka. Druhý speciál je temnější. Není strašidelný – je zvláštně divný. Třetí special představí Neila Patricka Harrise jako výrobce hraček. Je praštěný, úplně šílený, děsivý. Ten vás vyděsí.

Zdroj: theguardian.com

Foto: BBC One


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!