David Tennant se podělil o svou první reakci na Ncuti Gatwu v roli Doctora

David Tennant se podělil o svou první reakci na Ncuti Gatwu v roli Doctora

14.11.2023 16:30


David Tennant se podělil o svou první reakci na Ncuti Gatwu v seriálu Doctor Who poté, co se během natáčení tajně podíval na hercův výkon.


Tennant ztvární patnáctého Doctora ve třech speciálech k 60. výročí seriálu a znovu se setká s bývalou společnicí Catherine Tate. Po oslavách významného milníku seriálu se Gatwa ujme role další inkarnace Pána času a v hlavní roli se pořádně představí ve Vánočním speciálu.

Ačkoli se Tennantův návrat k 60. výročí Doctora Who ještě nevysílal, navrátivší se hlavní herec se již podělil o své nadšení z budoucnosti seriálu a pro časopis SFX prozradil, že během natáčení zpovzdálí sledoval výkon příštího Doctora. Tennant prozradil, že se schovával různě po studiu, aby co nejlépe viděl natáčení Gatwových scén, a příštího Doktora pochválil s tím, že seriál je rozhodně v bezpečných rukou.

Podařilo se mi zpovzdálí obdivovat výkon Ncutiho. Byl jsem záludný. Schovával jsem se a čmuchal po studiích a možná jsem se v jednu chvíli vplížil i na plac. Je to skvělý casting. Je velmi vzrušující přemýšlet o tom, co se stane se seriálem, až ho převezme.

Tennant se připojil k řadě bývalých herců, kteří se podělili o své nadšení z toho, až Gatwa povede Doctora Who ve 14. sezóně a dalších dílech. Tennatovi kolegové Christopher Eccleston, Peter Capaldi, Jodie Whittaker a Matt Smith se podělili o reakce na Gatwovo obsazení v řadě rozhovorů a příspěvků na sociálních sítích. Každý z herců nováčka před jeho debutem v Doctoru Who pochválili a uvedli, že ví, že role je v bezpečných rukou.

Podobně se k obsazení Gatwy do role Doctora Who vyjádřili i Doktoři z klasické éry seriálu. Sedmý Doktor Sylvester McCoy natočil pro Gatwu videopozdrav, ve kterém přivítal svého skotského hereckého kolegu v seriálu. Podobně Šestý Doktor Colin Baker sdílel svůj vlastní vzkaz na Twitteru, zatímco Pátý Doktor Peter DavisonOsmý Doktor Paul McGann v rozhovoru na konferenci vyjádřili své nadšení z hercovy nové éry.

Zdroj: screenrant.com

Foto: BBC One


Jít na Doctor Who | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!