Seriál o Jonu Sněhovi možná bude pouhou minisérií

Seriál o Jonu Sněhovi možná bude pouhou minisérií

21.9.2022 10:00


Není žádným tajemstvím, že stanice HBO v tuto chvíli připravuje seriál o Jonu Sněhovi. Pokud jste se však těšili na pokračování Game of Thrones o spoustě epizodách, následující článek vás zklame.


Na začátku léta bylo odhaleno, že stanice HBO vyvíjí seriál, který by se zaměřil na Jona Sněha po událostech seriálu Game of Thrones. S nápadem na vznik tohoto seriálu přišel samotný herec Kit Harington, přičemž stanice na něm pracuje už několik let.

I když o tomto novém projektu stále nic nevíme, nedávno se na internetu objevila jedna nová informace, která nepotěší fanoušky dlouhých seriálů. V tuto chvíli sice není jasné, kdo bude hlavním tvůrcem připravovaného projektu, ale mohl by jím být muž jménem Daniel West.

(Jon je první postava z Game of Thrones, která se může dočkat pokračování. Foto: HBO)

Daniel West se dříve podílel na vývoji minisérie Gunpowder, seriálu, který vznikl na popud Kita Haringtona, jenž si v něm zahrál i hlavní roli. Nedávno se v profilu Daniela Westa objevila informace o tom, že v současné době pracuje na doposud nepojmenované minisérii pro stanici HBO. Tato informace však pravděpodobně neměla být ještě vypuštěna, a tak byla záhy stažena. To však pochopitelně neuniklo pozornosti fanoušků.

Právě Daniel West by mohl být hlavním tvůrcem seriálu o Jonu Sněhovi, když už dříve spolupracoval s Kitem Haringtonem na Gunpowderu. Oba seriály vznikly na základě hercova přání, proto bychom se nedivili, kdyby se tvůrčí pozice ujal stejný člověk. To však znamená, že připravovaný projekt ze severu Západozemí bude pravděpodobně jen minisérií. Zatímco pro některé to může být pozitivní zpráva, pro některé to bude určitě negativní novinka.

Zdroj článku: Inverse


Jít na Game of Thrones | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!