Hon na showrunnera seriálu o Harrym Potterovi pokračuje, dva jsou již mimo hru

Hon na showrunnera seriálu o Harrym Potterovi pokračuje, dva jsou již mimo hru

4.3.2024 15:36


Tohle není hon na čarodějnice, ale hon na showrunnera. Společnost Warner Bros. Discovery to se seriálem Harry Potter myslí extrémně vážně a nechce společně s J. K. Rowlingovou jeden ze svých největších pokladů svěřit jen tak někomu. Showrunneři mají tak čas na vypracování svých vizí.


Společnost Warner Bros. Discovery si dává na novém seriálu z kouzelnického světa pěkně záležet. Aktuálně se hledá vhodný kandidát na pozici showrunnera, který dá celému seriálu jasný směr a řád. O několika kandidátech jsme psali již v předchozím článku, přesto se situace za těch několik týdnů řádně vyvinula.

(Hon na showrunnera seriálu o Harrym Potterovi pokračuje, dva jsou již mimo hru. Foto: Warner Bros. Discovery)

Mimu hru by měla být Martha Hillier (The Last Kingdom) a Michael Lesslie (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes). Oba byli s novým projektem spojováni, ale renomované zdroje o nich již nemluví. Pokud společnost Warner Bros. Discovery neudělá nějaké překvapivé rozhodnutí, oba tito jinak velice schopní tvůrci jsou mimo hru.

Naopak v hledáčku studia jsou stále Francesca Gardiner (Succession), Tom Moran (The Devil's Hour) a Kathleen Jordan (Teenage Bounty Hunters). Všichni tři mají několik měsíců, aby doladili své návrhy k dokonalosti. Finální rozhodnutí studia o výběru showrunnera by měla padnout v létě 2024 tak, aby přípravy mohly začít a stihla se premiéra první řady v průběhu roku 2026.

Kdo by toho volného fleka měl nakonec získat?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Harry Potter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře