Warner Brothers je ze seriálu o Harrym Potterovi pozitivní, v týmu převládá nadšení a odhodlání

Warner Brothers je ze seriálu o Harrym Potterovi pozitivní, v týmu převládá nadšení a odhodlání

26.2.2024 15:56


Je dobré si věřit a nepropadat panice. Interní tým Warner Brothers aktuálně vyvíjí seriál o Harrym Potterovi a studio srší jen optimismem. Navíc máme už přibližný termín, kdy by mohla odstartovat první řada, jenž by měla mapovat knihu Harry Potter a Kámen Mudrců.


Když už tu máme nějakou úspěšnou filmovou či seriálovou sezónu, tak navazující projekty např. v podobě spin-offů se většinou nevydaří. Podívejme se například na seriál The Lord of the Rings: The Rings of Power, který schytal a vlastně stále schytává jednu kritiku za druhou. Warner Brothers se taktéž vrhají na tenký led, když zkusí znovu převyprávět příběh o Harrym Potterovi, studiu ale sebevědomí rozhodně nechybí.

(Warner Brothers je ze seriálu o Harrym Potterovi pozitivní, v týmu převládá nadšení a odhodlání. Foto: Warner Brothers)

Obavy nejsou na místě. Celý tým neskrývá nadšení. Obecně bere seriál jako obrovskou výzvu. Studio má pravidelné schůzky s J. K. Rowlingovou a jejím týmem, tudíž určitá představa o seriálu tu rozhodně je. Ředitel David Zaslav se již nemůže dočkat, až kouzelnickou sérii opět nakopnou. A není se čemu divit – kouzelnický svět pouze brouzdá na okraji svého plného potenciálu a kouzelnický balík galeonů by se studiu náramně hodil.

Zároveň jsme se taktéž dozvěděli, že studio by nový seriál mělo na HBO Max uveřejnit v průběhu roku 2026. Pokud to dobře dopadne a na seriálu se bude pracovat kontinuálně bez větších pauz (tzn. ne tak, jak je aktuálně natáčen třeba seriál House of the Dragon), mohli bychom se vždy nové řady dočkat s roční pauzou. Tvůrci budou svádět opět boj s časem, neboť herečtí představitelé jim nesmí tolik zestárnout, tudíž tlak na důkladnou přípravu a rychlejší natáčení bude rozhodně velký.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Harry Potter | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!