S01E12: Mistress & Misunderstandings

S01E12: Mistress & Misunderstandings

CZ 30.1.2012 1 540 000 43 minut


Annabeth a Zoe se stávají tajně kamarádkami…tajně proto, aby Lemon nezjistila, že se Annabeth přátelí se Zoe, jelikož by to pokazilo její reputaci. Je totiž zakázané, aby se přátelila s lidmi z „nižší třídy“, ke kterým Zoe stále patří, protože ji lidé z města pořád neberou. Zoeyna přátelskost a dobrá nálada přijde obyvatelům Bluebell podezřelá a Wade si mylně myslí, že má pletky s Judsonem, který se objeví u Zoe s nabídkou usmíření. Wade velice žárlí. Lemon má na dosah vytouženou pozici u Bells, ale s pomocí Zoe toto místo získává Annabeth.


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hart of Dixie(Doktorka z Dixie)

Doktorka Zoe Hart se usilovně snaží jít ve stopách svého otce a stát se kardiochirurgem. Po pěti letech, které strávila v Newyorské nemocnici, Zoe nedostane místo jako lékařka, jelikož není schopná vnímat pacienty jako lidi. Zoe se odstěhuje na jih do malého městečka, kde se stane praktickou lékařkou.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
Rachel Bilson (Zoe Hart), Claudia Lee (Magnolia Breeland), McKaley Miller (Rose Hattenbarger), Ross Philips (Tom Long), Mallory Moye (Wanda Lewis), Kaitlyn Black (Annabeth Nass), Mircea Monroe (Tansy Truitt), Tim Matheson (Brick Breeland), Cress Williams (Lavon Hayes), Scott Porter (George Tucker), Wilson Bethel (Wade Kinsella), Jaime King (Lemon Breeland), Laura Bell Bundy (Shelby), Josh Cooke (Joel Stevens), Golden Brooks (Ruby Jeffries)