I herec Henry Cavill vyvrátil svou účast na pokračování House of the Dragon

I herec Henry Cavill vyvrátil svou účast na pokračování House of the Dragon

24.11.2022 16:00


Není to tak dávno, co se mluvilo o tom, že by se ve druhé řadě mohl objevit herec Henry Cavill. On sám svou účast na pokračování nedávno vyvrátil.


V průběhu vysílání první řady se na internetu objevila informace o tom, že by si herci Elizabeth Olsen a Henry Cavill mohli zahrát ve druhé sérii House of the Dragon. Zatímco Olsen vyvrátila tuto zprávu už na začátku října, Cavill tak učinil až na začátku listopadu.

„Když jsem se díval na House of the Dragon, říkal jsem si, že spousta herců by mohla být skvělými zaklínači,“ zažertoval Cavill. „Myslím, že by bylo super, kdybych se objevil v Západozemí. Opravdu by to bylo skvělé, ale podle mě tam pro mě není místo,“ dodal herec.


Nyní je tedy jasné, že ona informace o účasti herců v pokračování byla nepravdivá. Oba herci mají nejenom plný rozvrh, ale zároveň jde o tak velká jména, že je nepravděpodobné, že by si zahráli nějakou vedlejší roli. Místo by se tu však pro ně rozhodně našlo, protože seriál nám musí představit ještě několik zajímavých charakterů.

Věřili jste tomu, že se Cavill objeví v pokračování, nebo jste si mysleli, že se tak nestane? Herec se sice nedávno vzdal své role v Zaklínači, ale stále má plný rozvrh, proto by na House of the Dragon možná ani neměl čas.

Zdroj článku: Winter is Coming


Jít na House of the Dragon | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!