S01E01: Chapter One

S01E01: Chapter One

CZ 13.10.2014 1 610 000 42 minut


Jane Villanueva je mladá dívka, která studuje, aby se stala učitelkou, ale její sen je stát se spisovatelkou. Pracuje v novém hotelu v Miami. Všechna léta, kdy se dívala na telenovely se dvěma ženami, které ji vychovávaly, její sexy mladá matka Xiomara a její věřící babička Alba, daly Jane poněkud nerealistický pohled na romantiku, ale její skvělý přítel Michael ji podporuje, a dokonce chápe její rozhodnutí počkat se sexem až po svatbě. Všechny Janeniny pečlivé plány do života jsou obráceny vzhůru nohama, když jde ke své gynekoložce na rutinní prohlídku a je náhodně uměle oplodněná se vzorkem určeným pro někoho jiného. Nyní je Jane nucena učinit nejdůležitější rozhodnutí svého života – života, který se náhle stal dramatickým, komplikovaným a nepředvídatelným. Jako život v telenovelách, které vždy milovala.

Trailer k epizodě Chapter One:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)