S01E16: Chapter Sixteen

S01E16: Chapter Sixteen

CZ 16.3.2015 1 100 000 42 minut


Jane se cítí vzdálená od Rafaela, takže místo toho se snaží soustředit na své psaní, ale zasekne se kvůli spisovatelskému bloku. Když se Jane potká s Michaelem, Michael se zmíní o workshopu určenému pro spisovatele románů. Petra má řešení k nalezení hudebního umělce pro oslavu Mirabella's Calle Ocho, ale nutí Rafaela, aby požádal Rogelia o pomoc. Rogelio bojuje se svou novou postavou detektiva, ale dostane skvělý nápad pozorovat Michaela, aby získal opravdovou zkušenost s policisty. Mezitím se Xo rozhodne o svém životě s Rogeliem, což způsobí rozpor mezi ní a Albou.

V tomto díle jsme měli možnost vidět nádhernou scénu- tanec Rafaela a Jane na písničku Esclavo De Sus Besos od Davida Bisbala.
Thumbnail Play icon

Trailer k epizodě Chapter Sixteen:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)