S02E10: Chapter Thirty-Two

S02E10: Chapter Thirty-Two

CZ 1.2.2016 1 040 000 42 minut


V polovině noci dostane Jane kreativní energii a začne psát svou práci. Bohužel Mateo vylije po celém jejím počítači pomerančový džus a způsobí tím ztrátu veškeré Janiny tvrdé práci. Když Jane přinese počítač na opravu, setká se s Daxem, a s naléháním její přítelkyně Liny, Jane zvažuje, že by měla začít znovu randit. Rogelio chce, aby se jeho matka Liliana stala jeho novým manažerem, ale brzy si uvědomí, že to nebylo to nejlepší rozhodnutí. Když Rafael přichází poté, co byl napaden svou matkou, která je nyní známá jako „crime boss“ Mutter, jde za Michaelem a řekne mu, co Mutter vlastně hledá.

Trailer k epizodě Chapter Thirty-Two:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)