S02E19: Chapter Forty-One

S02E19: Chapter Forty-One

CZ 25.4.2016 840 000 42 minut


Jane si přidá v Marbelle další směny, aby vydělala nějaké peníze navíc, ale začíná to zasahovat do jejího času s Mateem. Jane a Rafael souhlasí s tím, že potřebují formální smlouvu o výchově Matea a rozhodnou se využít zprostředkovatele, aby celé jednání proběhlo na přátelské vlně. Xo vezme roli na Rogeliově telenovele, ale oba jsou překvapeni jejím výkonem. Michael je povolán do kanceláře svého šéfa poté, co v novinách vyjde článek o něm a Sin Rostro. Mezitím Petra konfrontuje Rafaela, když se dozví, že svěřenecký fond dvojčat se liší od fondu Matea.

Mezi oficiálními fotkami z epizody je i jedna fotka z natáčení, na které můžeme vidět Jane, Rafaela a Petru.

Trailer k epizodě Chapter Forty-One:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)