S03E05: Chapter Forty-Nine

S03E05: Chapter Forty-Nine

CZ 14.11.2016 930 000 42 minut


Jane přesvědčuje Albu, aby si mohla přečíst dopisy od její odcizené sestry, ale pod podmínkou, že se Jane nebude snažit kontaktovat její rodinu. Rafael začíná tušit, že s Petrou není něco v pořádku. Mezitím se Michael a Rafael, s pomocí Jane a Rogelia, snaží spřátelit, ale nejde to tak hladce, jak všichni doufali.

Součástí oficiálních fotografií z epizody jsou i fotografie z natáčení – můžeme na nich vidět představitelku Xo společně s dětmi, které učila tanec.

K epizodě vyšlo i nezapomenutelné vystoupení Rogelia, Jane a Alby, kteří se nám představili jako strážní andělé Xo a říkají, respektive zpívají, že si má otevřít vlastní taneční školu. Určitě všichni poznáte písničku z Pomády – Beauty School Dropout, která je samozřejmě přizpůsobena situaci Xo.

Thumbnail Play icon

Trailer k epizodě Chapter Forty-Nine:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)