S03E13: Chapter Fifty-Seven

S03E13: Chapter Fifty-Seven

CZ 27.2.2017 880 000 42 minut


Když si to Jane pokazí u ředitelky školky, kam chodí Mateo, Petra přesvědčí Jane, aby jí pomohla s benefiční akcí, aby se před ředitelkou školky ukázala v dobrém světle. Jane je nadšená z první schůzky s novým editorem, ale rozhodně není takový, jakého očekávala. Abbey chce bydlet s Rafaelem, a tak navrhne sestěhování, ale Rafale váhá, jestli je to dobrý nápad a požádá Jane a Petru o radu. Petra se snaží svůj nový vztah skrývat, ale není to jediná věc, kterou se snaží skrýt. Rogelio je žalovaný za porušení smlouvy v jeho reality show, a tak musí sehnat právníka, který mu pomůže všechno napravit, ale právník, kterého najme, věci akorát zhorší, a proto jde požádat Bruce o pomoc. Mezitím Bruce poprosí Jane a Albu o pomoc, aby mohl překvapit Xo.

Trailer k epizodě Chapter Fifty-Seven:

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)