S04E13: Chapter Seventy-Seven

S04E13: Chapter Seventy-Seven

CZ 17.3.2018 590 000 42 minut


Když se Jane, Rogelio a Alba dozví, co se děje se Xo, snaží se ji utěšit, ale Xo trvá na tom, aby ji nechali žít její život. Rogelio má konečně schůzku s River Fieldsovou kvůli uvedení The Passions of Santos na americké obrazovky. Vše jde dobře, dokud se Rogelio nedozví, že River se původní koncept The Passions of Santos moc nezamlouvá a má o telelenovele trošku jiné představy. Rafael se snaží najít Luisu, která má možná informace, které celou dobu hledal. Mezitím je Jane naštvaná na Petru, když dvojčata vyzradí Mateovi tajemství.

Foto: CW


Thumbnail Play icon


Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Jane the Virgin

Jane Villanueva má život perfektně naplánovaný. Má milující a věřící babičku, trochu bláznivou matku, milujícího přítele. Ani ve snu by ji nenapadlo, že ji doktorka (nechtěně) uměle oplodní. A už vůbec ne to, že otcem je Rafael Solano, bohatý majitel hotelu, ve kterém Jane pracuje, a do něhož byla před lety zamilovaná…

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CW | 42 minut
žánr
Drama, Komedie, Romantický
hrají
Gina Rodriguez (Jane Villanueva), Andrea Navedo (Xiomara Villanueva), Ivonne Coll (Alba Villanueva), Jaime Camil (Rogelio De La Vega), Justina Machado (Darci Factor)