Fotky z natáčení Batgirl lákají na Batmana, Robina či Black Canary

Fotky z natáčení Batgirl lákají na Batmana, Robina či Black Canary

11.1.2022 22:55


Netopýří sólovka Batgirl debutuje už letos exkluzivně na HBO Max. Natáčení ve skotském Glasgow je proto v plném proudu a leaknuté fotky přináší nejedno překvapení. Vedle Keatonova Batmana lákají na Robina i Black Canary.


Batgirl patří mezi nejočekávanější DC snímky vůbec. V novém příběhu uvidíme Barbaru Gordon, dceru gothamského komisaře Jima Gordona, kterak se snaží napodobit své idoly – Batmana a Robina. Hlavní roli si zahraje Leslie Grace, Gordona znovu ztvární J.K. Simmons a Temného rytíře pak sehraje Michael Keaton. Snímek podle scénáře Christiny Hodson (The Flash) natáčí režijní duo Adil El Arbi a Bilall Fallah (Ms. Marvel). Vedle ústřední trojice ve filmu uvidíme i Jacoba Scipia a Brendana Frasera. Snímek se natáčí v Glasgow, stejně jako The Batman. Na prvních fotkách z natáčení pak vidíme jakýsi památník gothamským hrdinům, na kterém je vyobrazen Keatonův Batman i jeho Robin. Už podle těchto záběrů ale můžeme s jistotou říci, že se film odkloní od komiksů, jež navazují na snímky Batman a Batman Returns. V těch je totiž Robin černé pleti, což koresponduje s původními plány Tima Burtona. Jeho předobrazem pak je Marlon Wayans, který si postavu měl zahrát právě v Batman Returns.

Kromě Batmanova památníku zachytili insideři na natáčení Batgirl i set, který je ozdoben řadou gothamských plakátů. Na dvou z nich vidíme nápis Black Canary, který nejspíše láká na pěvecké vystoupení slavné hrdinky. Tu by si ve filmu mohla znovu zahrát Jurnee Smollett (Birds of Prey) a následně by na Batgirl navázala ve vlastním projektu.

Dáte filmu Batgirl šanci?


Jít na Justice League | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!