S03E12: I Was Made To Love You

S03E12: I Was Made To Love You

CZ 13.5.2021 496 000 42 minut


Když se Wade podělí s Hope o zarážející novinky, vzbudí to v ní podezření. Aby odhalil tajemství záhadného artefaktu, musí Alaric spolupracovat s nepřítelem z minulosti. Ethan se dostává do nebezpečí a MG proto musí učinit obtížné rozhodnutí.

Základní info:

Režie: Michael A. Allowitz
Scénář: Brett Matthews

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Quincy Fouse (Milton Greasley), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Ben Geurens (Ted), Michael Mazzeo (Leonardo DaVinci), Al Hamacher (Robert Vaspucci), Judy McDowell (Sophia Vaspucci),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


 • Jiri007
  Jiri007 18.9.2021 | 11:05:53

  Dobry díl, musim řict že jsem nečekal že pravy Landon je v tom kostymu co vypada jak stvura a kdo vi proč se tak dlouho skryval a jsem zvědav jak se s tim vyrovnaji a jsem zvědav co měla v planu Cleo a co je važně zač ýže byla uzamčena v te krabici jinak je mi lito Nekromancera že si vzal život ikdyž už byl prosty člověk ale jsem rad že to dala Josie dohromady s Finch a je mi lito MGho že to skončil s Ethanem ale zachoval se spravně časem by se to totiž mohlo zvrtnout.

 • DiceCze
  DiceCze 18.5.2021 | 14:20:21

  Bože, ať už ten Landon umře, takhle otravnou postavu jsem snad za 31 let nikde v seriálu/filmu neviděl…

 • bloody_maniac
  bloody_maniac 14.5.2021 | 18:49:32

  bože, Ethan a Mg :') super díl


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)