S03E13: One Day You Will Understand

S03E13: One Day You Will Understand

CZ 20.5.2021 529 000 42 minut


Alaric čelí obtížnému rozhodnutí ohledně jednoho ze svých studentů a proto požádá Kaleba a Josie o jejich pohledy na věc. Cleo se mezitím podělí o informace ze své minulosti.

Základní info:

Režie: Bola Ogun
Scénář: Cynthia Adarkwa

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Chris Lee (Kaleb), Ben Levin (Jed), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Drew Stephenson (Malivor/Vitru­viánský muž), Sope Aluko (Cleoina babička), Christian Magby (Dennis), Trinity Adebayo (malá Cleo),…


Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 18.9.2021 | 11:51:08

    Dobry díl, musim řict ale že je mi lito že co se Landon objevil tak se s Hope zase rozešel a jsem zvědav jestli najdou s Cleo zpusob jak porazit Malivora a jinak nemělo chybu jak se Finch se všemi zkamaradila a jsem zvědav jak se ji pořadi žit na nove škole


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)