S03E14: This Feels a Little Cult-y

S03E14: This Feels a Little Cult-y

CZ 10.6.2021 419 000 42 minut


Za účelem vypořádání se s Hopeinými negativními pocity Josie navrhuje, aby se připojily k Lizzie na ozdravném pobytu pro čarodějky. Alaric a Dorian spojují síly, když se dozvědí, že má možná MG potíže.

Základní info:

Režie: America Young
Scénář: Penny Cox

Hrají: Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Quincy Fouse (Milton Greasley), Ben Levin (Jed), Leo Howard (Ethan), Demetrius Bridges (Dorian Williams), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Nick Fink (Ryan Clarke), Sibylla Deen (Andi), Hannah Alline (Samantha), Xavier Mills (Brutus), George Contini (pan Springthorpe),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:


Thumbnail Play icon


  • Jiri007
    Jiri007 18.9.2021 | 13:27:41

    Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Josie vzala Hope na vylet aby si zklidnila nervy a nakonec Lizzzie zase začala na Hope žarlit a pak nakonec chtěla Lizzie pomoct ale musim řict že holky byly fakt super a to jak se proměnily na pandy to bylo fakt vtipne a jsem zvědav co Andi vyvolala protože to vypada jak Darth Vader a jinak Finch byla dobra když vyzvala Jeda na souboj ale ikdyž prohrla tak si ji aspon bude važit.


Legacies(Odkaz)

Seriál Legacies navazuje na události ze seriálu The Vampire Diaries a The Originals. Mladá Hope Mikaelsonová se ocitá ve škole pro nadané, kde mimo jiné nechybí ani dvojčata spojence upírů Alarica Saltzmana. Podaří se této škole potlačit pudy neobvyklých lidí, nebo se stanou zlými bytostmi, kterými mají být?

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Mysteriózní
hrají
Matthew Davis (Alaric Saltzman), Ben Levin (Jed Tien), Ben Geurens (Nekromancer), Douglas Tait (Malivor), Chris Lee (Kaleb Hawkins), Quincy Fouse (Milton "MG" Greasley), Kaylee Bryant (Josie Saltzman), Jenny Boyd (Lizzie Saltzman), Aria Shahghasemi (Landon Kirby), Peyton Alex Smith (Rafael Waithe), Danielle Rose Russell (Hope Mikaelson), Leo Howard (Ethan Machado), Elijah B. Moore (Wade Rivers), Omono Okojie (Cleo Sowande), Courtney Bandeko (Finch Tarrayo)